Zájezd
Vyberte destinaci
Vyberte dopravu
17.07–16.09.20181 týden
2 dospělí | bez dětí

Blog eTravel - květen 2016

Přinášíme přehled článků z blogu eTravel, které vyšly v květnu 2016. Pokud jste některý z nich nestihli, přečtěte si jej teď. 

Kde je nejlepší dovolená bez dětí?Kam na dovolenou bez dětí

25. května 2016

I když děti nadevše milujete, nezatoužíte někdy po klidné dovolené bez jejich všudypřítomného švitoření a skotačení? Pořádně si odpočinout, mít čas jeden pro druhého…

Přinášíme tipy na hotely v Řecku, Turecku, Španělsku, na Kanárských ostrovech či Dominikánské republice, kam se dá vyrazit na dovolenou bez dětí.


Nejlepsí evropské plážeNejlepší pláže Evropy 2016

17. května 2016

V každoroční anketě cestovatelského portálu European Best Destination vybírají turisté ty nejlepší pláže.

Za nejlepší byla letos zvolena malebná zátoka Stiniva na ostrově Vis v Chorvatsku. Předčila vyhlášená místa na ostrovech Zakynthos, Samos, Karpathos nebo Lefkada v Řecku i skvostné pláže ve Španělsku a Portugalsku.


Proč vyrazit na dovolenou do Řecka?7 důvodů, proč dovolená v Řecku

10. května 2016

Pokud jste se zatím nerozhodli, kam letos vyrazit k moři, pojeďte do Řecka. Proč je dovolená v Řecku nejlepší? Je to tradiční dobře dostupná bezpečná země s báječnou kuchyní a nejkrásnějšími plážemi, která se vám jen tak neomrzí. Líbit se tu bude rodinám s dětmi, obdivovatelům historie a památek i milovníkům potápění.


Nechce se vám k moři? Zkuste léto v Alpách.Kam na hory v létě

3. května 2016

Do Alp jezdíme především v zimě kvůli lyžování. Když ale zmizí sníh, odhalí krajina celou svou krásu. Hluboká údolí, nekonečné rozkvetlé louky, křišťálově čistá jezera i malebná městečka - to vše na pozadí impozantních horských masivů. Chcete vědět, kde je nejlepší dovolená v Alpách?