Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
26.02.2018 - 25.03.2018
1 týden

Blog eTravel - srpen 2016

Neviděli jste v srpnu články na blogu eTravel? Přinášíme vám jejich rekapitulaci. Podívejte se na nejkrásnější pláže Itálie či na kdysi oblíbená místa, která jsou dnes opět in. Poradíme vám, kam na výhodnou dovolenou v září a seznámíme vás s populární hrou Pokémon Go, která se dá hrát i na dovolené. 

Objevte nejkrásnější pláže ItálieObjevte nejkrásnější pláže Itálie

30. srpna 2016

Itálie, nekonečné množstvím kouzelných pláží, ale i relativní blízkost a kvalitní zázemí pro turisty. Vítejte na nejlepších místech pro dovolenou v Itálii.

Rodiny s dětmi ocení dostupná letoviska BibioneLido di Jesolo, či Rimini. Kdo se rád cestuje dál, tomu se nabízí Gargano nebo Kalábrie. Nebo italské ostrovy Sardinii, malinkou Ischii nebo Sicílii letecky.


Retro dovolená: tradiční destinaceRetro dovolená: tradiční destinace

23. srpna 2016

Módní vlny se střídají i v cestovním ruchu. Populární prázdninová letoviska časem zevšední a vystřídají je jiná – modernější či méně okoukaná. Přitom i v cestování platí, že jednou opuštěný trend může zažít návrat na výsluní. Do módy se tak vracejí destinace, o kterých jsme kdysi snili nebo které jsme o něco později i hojně navštěvovali. Podívejte se, které to jsou.  


Nejlepší tipy na dovolenou v záříNejlepší tipy na dovolenou v září

16. srpna 2016

Nestihli jste dovolenou během prázdnin? Nevadí. Vyražte k moři v září. Volnější pláže, příjemné teploty a ještě příjemnější ceny... Nejvýhodněji se k moři dostanete s eTravel

 


Nejlepší tipy na dovolenou v záříZahrajte si Pokémon Go i na dovolené

9. srpna 2016

Pokémonmánie se jako lavina rozšířila po celém světě a v mnoha rodinách to letos vypadá podobně. Děti si nepřejí nic jiného než s telefonem v ruce pobíhat venku a honit nějaké potvůrky. Populární mobilní hra Pokémon Go, která zaujme i nejednoho rodiče, se dá hrát i na dovolené. V následujícím článku si přečtete, jak na to.


Máte rádi soutěže?

Vyhrajte v naší soutěži Hledej a vyhraj! balíček na dovolenou. Hraje se od 5. do 12. září 2016.