Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
23.07–22.08.2018
Vyberte dopravu

Blog eTravel - září 2016

Přinášíme vám pravidelný souhrn článků z našeho blogu, tentokrát za září 2016. Které aquparky jsou nejlepší, tipy na dovolenou v říjnu, co musíte vidět v Římě a nabídku vánočních a silvestrovských pobytů u moře.

Vánoce a Silvestr u mořeVánoce a Silvestr u moře

27. září 2016

Rádi byste letos vyměnili vánoční tradice za lenošení na prosluněných plážích nebo u hotelového bazénu? Přejete si letošní Vánoce a Silvestra prožít v teple u moře? Proč ne, moře a teplé počasí láká v době vánočních prázdnin čím dál víc cestovatelů. A výhodné zájezdy rychle mizí. Takže neváhejte s vybírejte.


Co vidět v ŘíměCo vidět v Římě

22. září 2016

Právě teď je výborná doba pro návštěvy evropských metropolí. Ať už si uděláte prodloužený víkend s vlastním programem nebo si vyberte poznávací zájezd do Říma. Podívejte se, co vidět v Římě.


Říjen u moře za last minute cenyŘíjen u moře za last minute ceny

20. září 2016

Nehodláte se smířit s tím, že léto definitivně skončilo? Chcete si v říjnu udělat dovolenou? Proč ne. Podzimní dny si určitě zpříjemníte odpočinkem na dosud vyhřátých plážích Středomoří. Nebo si v říjnu užijte moře a štědré sluneční paprsky u pohádkových břehů severní Afriky.

 


6 nejlepších aqaparků v Evropě6 nejlepších aquaparků v Evropě

13. září 2016

Návštěva aquaparku, to je ideální způsob, jak si zpestřit dovolenou nejen u moře. S celou rodinou si dosyta užijete spletité tobogány, obří skluzavky, dětská brouzdaliště i celé soustavy bazénů s mnoha vodními atrakcemi. A když už máte dost vodních hrátek, určitě vás potěší pohled na podmořský svět v tropickém akváriu nebo návštěva delfíní či tulení show.