Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
22.11.2018–21.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Blog eTravel - říjen 2016

Jsme tu opět s naším pravidelným souhrnen článků z blogu eTravel za měsíc říjen 2016. Přečtěte si například, jak si naplánovat a užít dovolenou s pejskem, kam vyrazit do tepla za levný peníz v listopadu nebo které jsou nejlepší exotické destinace.

Egypt - levně do teplaEgypt - levně do tepla

25. října 2016

Stýská se vám po létě? Toužíte po dovolené u moře hned teď? Chcete někam levně do tepla? Pojeďte se ohřát do Egypta. Je to skvělé místo pro odpočinkovou dovolenou, když už je u nás nevlídno. Láká slunečným počasím a příjemnými denními teplotami kolem 25°C. A v porovnání se vzdálenějšími exotickými destinacemi je navíc dostupný za bezkonkurenční ceny.


Kam a kdy na exotickou dovolenouKam a kdy na exotickou dovolenou

18. října 2016

Chcete si splnit sen o exotice a ještě nevíte, kam zamířit? Prohlédněte si našeho malého průvodce osvědčenými a oblíbenými místy, kde si užijete tu nejlepší exotickou dovolenou.

Máme pro vás široký výběr zájezdů do všech míst, kam se létá k moři nejen v zimě. Navíc jsme připravili i speciální nabídku levné exotické dovolené za relativně dostupné ceny.


Dovolená se psemDovolená se psem

14. října 2016

Nemáte kam dát svého mazlíčka, když jedete na dovolenou? Dovolená se psem u moře nebo na horách je dnes už celkem běžnou záležitostí. Má ale svá specifika. Poradíme vám, jak se na ni připravit a naplno si ji užít. Doporučujeme plánovat ji s předstihem. Nejvýhodněji se nakoupíte v rámci first minute, kdy je k dispozici nejširší nabídka. Vždy předem informujte pořadatele zájezdu a znovu si potvrďte možnost pobytu s domácím mazlíčkem.


Kam v listopadu na dovolenou?Kam v listopadu na dovolenou?

11. října 2016

I když předposlední měsíc v roce nepatří k vrcholů turistické sezónů, rozhodně je z čeho vybírat. V listopadu můžete vyrazit na dovolenou k moři, ale můžete si také užít příjemný prodloužený víkend. Jestli vám zbylo alespoň pár dní volna, neváhejte a vydejte se na cesty.


Kde strávit podzimní prázdninyKde strávit podzimní prázdniny

13. září 2016

I letos na podzim se v řadě škol protáhne volno na celý týden. Hledáte místo, kde prožijete s dětmi jejich podzimní prázdniny? Prodlužte si léto a vezměte je k moři. Ještě i na konci října se najde spousta možností, jak si užít dovolenou s dětmi u moře, a nemusí to být přímo exotika. Pěkné podzimní prázdniny s dětmi si užijete například ve Spojených arabských emirátech. O něco dostupnější bude pak podzimní dovolená v Egyptě a v Tunisku. Příjemnou dovolenou u moře na samém konci sezóny strávíte i v Turecku.