Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
22.11.2018–21.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Blog eTravel - prosinec 2016

Přinášíme pravidelný souhrn článků z blogu eTravel v prosinci 2016. Prohlédněte si galerii nejpovedenějších fotografií z cest našich klientů do exotických zemí. Nebo se podívejte na naši tipy, kam vyrazit v zimě k moři. Chcete si užít svobodu pohybu i daleko od domova na dovolené a vypůjčit si auto? Přečtěte si článek o pronájmu vozů v zahraničí.

Nejkrásnější vzpomínky na dovolenouNejkrásnější vzpomínky na dovolenou

30. prosince 2016

I sebedelší dovolená nakonce uteče jako voda. Ale zážitky a příběhy nám zůstanou ve vzpomínkách - už proto, že rádi fotíme. Je přece tak příjemné občas se zastavit a uprostřed toho shonu se k nim aspoň na chvíli vrátit...

O své vzpomínky z cest se ve fotogalerii eTravel dělí i naši klienti. Prohlédněte si jejich nejpovedenější fotografie. Možná vám napoví, kam vyrazit na další dovolenou.

 


Kam v zimě k moři za nejlepší cenyKam v zimě k moři za nejlepší ceny

20. prosince 2016

Máte už dost chladných šedivých dnů? Stýská se vám po teple? Vyjeďte si v zimě k moři. Poradíme vám, kde si užijete levnou exotickou dovolenou. Vydejte se objevovat evropskou exotiku na Kanárských ostrovech a na Madeiře, vychutnejte si kouzlo severní Afriky a Zanzibaru, nebo si dopřejte luxus a bohatsví Emirátů.

 


Půjčení auta na dovolenouPůjčení auta na dovolenou

13. listopadu 2016

O ideální dovolené má každý svou představu. Někomu stačí hotel a blízká pláž, jiný nevydrží na jednom místě a nejradši by projel celou zemi. Pokud patříte ke druhé skupině nebo si chcete na dovolené udělat jeden či dva individuální výlety, nejspíš si budete chtít půjčit auto. Přečtěte si, jak postupovat a na co si dát pozor, když si půjčujete auto na dovolené.