Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
21.07–20.08.2018
Vyberte dopravu

Blog eTravel - srpen 2017

Na konci prázdnin přinášíme tradiční shrnutí našeho blogu za poslední měsíc. Které destinace jsou opět v módě a kam že v posledních letech opět rádi vracíme? Podívejte se také na naše tipy pro nelepší dovolenou v září a přečtěte si, jak je to s výběrem peněz z bankomatů v zahraničí. 

Retro dovolená: tradiční destinaceRetro dovolená: tradiční destinace

24. srpna 2017

Módní vlny se střídají i v cestovním ruchu. Populární prázdninová letoviska časem zevšední a vystřídají je jiná, modernější či méně okoukaná. Přitom i v cestování platí, že jednou opuštěný trend může zažít návrat na výsluní. Do módy se tak vracejí destinace, o kterých jsme kdysi snili nebo které jsme o něco později i hojně navštěvovali. Která místa hlásí comeback?

15. srpna 2017

Nestihli jste dovolenou během prázdnin? Nevadí. Ve Středomoří léto ještě nekončí. Navíc jistě oceníte volnější pláže, příjemnější teploty a ještě příjemnější ceny. Poradíme vám, kam si vypravit na dovolenou k moři v září.

Léto ještě nekončí. Dovolenou s koupáním a spoustou sluníčka si užijete Řecku, Turecku, Egyptě i v Tunisku.


8. srpna 2017

Ještě nedávno jsme byli zvyklí vozit s sebou peněženku plnou peněz a naše karty zůstávaly doma. Stále více lidí už dnes využívá platební kartu i na dovolené při nákupech v obchodech i v restauracích a hotelech. A není divu: vézt s sebou kartu místo hromady bankovek a mincí je rozhodně pohodlnější, ale i bezpečnější. Na rozdíl od hotovosti si kartu pojistíte pro případ krádeže či ztráty. Co je dobré vědět o výběru hotovosti v zahraničí?