800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Blog eTravel - září 2017

4. říjen 2017

Přinášíme shrnutí, co jsme psali na našem blogu v září. Proč si neudělat netradiční Vánoce nebo Silvestra u moře? Stačí si vybrat z naší nabídky. Poradíme vám také, kdy a kam vyrazit na exotickou dovolenou a přinášíme nejlepší tipy na dovolenou v říjnu. Připravili jsme pro vás i nápady, kde strávit ideální dovolenou ve dvou.

Vánoce a Silvestr u mořeVánoce a Silvestr u moře

27. září 2017

Rádi byste letos vyměnili vánoční tradice za lenošení na prosluněných plážích nebo u hotelového bazénu? Přejete si letošní Vánoce a Silvestra prožít v teple u moře? Proč ne, moře a teplé počasí láká v době vánočních prázdnin čím dál víc cestovatelů. A výhodné zájezdy rychle mizí. Takže neváhejte a včas vybírejte.

21. září 2017

Chcete si splnit sen o exotice a ještě nevíte, kam zamířit? Prohlédněte si našeho malého průvodce osvědčenými a oblíbenými místy, kde si užijete tu nejlepší exotickou dovolenou.

Máme pro vás široký výběr zájezdů do všech míst, kam se létá k moři nejen v zimě. Navíc jsme připravili i speciální nabídku levné exotické dovolené za relativně dostupné ceny.


14. září 2017

Nehodláte se smířit s tím, že léto definitivně skončilo? Chcete si v říjnu udělat dovolenou? Proč ne. Podzimní dny si určitě zpříjemníte odpočinkem na dosud vyhřátých plážích Středomoří. Nebo si v říjnu užijte moře a štědré sluneční paprsky u pohádkových břehů severní Afriky.

Máme pro vás výhodnou nabídku last minute zájezdů na Kanárské ostrovy a na Kypr, do ItálieEgypta a Maroka. Využijte výhodné ceny a vyberte si dovolenou.


6. září 2017

I když své děti nadevše milujete, nezatoužíte někdy po klidné dovolené bez jejich všudypřítomného švitoření a skotačení? Odreagovat se, pořádně si odpočinout, mít čas jeden pro druhého…

Stále více rodičů láká udělat si dovolenou pro dospělé - tedy ve dvou jako kdysi. Přinášíme tipy na hotely v ŘeckuTureckuŠpanělsku, na Kanárských ostrovech či v Dominikánské republice, kam se dá vyrazit na dovolenou bez dětí.

Další novinky eTravel.cz

×