Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
21.11.2018–20.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Kam na jarní prázdniny

Řešíte otázku, kde si s dětmi užít pěkné jarní prázdniny? Ten týden se dá strávit různě. Ať už se rozhodnete vyrazit na lyže do Itálie či Rakouska, nebo si zalyžovat v některém z tuzemských skiareálů. A pokud bude příroda skoupá na sníh, určitě si užijete procházky přírodou, poznávání památek a historie nebo vodní radovánky v některém z aquaparků nebo wellness center. Nezapomenutelné jarní prázdniny prožijete v teple u moře, například ve Spojených arabských emirátech

Jarní prázdniny na lyžích v Alpách

Lyžařská sezóna je plném proudu, takže co může být lepšího, než sbalit výbavu a nasednout do auta směr Rakousko nebo Itálie. Že se vaše děti teprve učí lyžovat? Snadná pomoc. Zamiřte někam, kde fungují české lyžařské školičky. Například do italského Monte Bondone, Val di Fiemme nebo Santa Cateriny.

Svěřit děti do péče profesiaonálů má několik výhod: Naplno si užijete jízdu na zdejších parádních sjezdovkách. Děti se naučí od profesionála správné technice jízdy lépe a rychleji, než kdybyste se o to pokušeli vy sami. A navíc si při výuce užijí spoustu zábavy a najdou si nové kamarády.

Náš tip:

Doporučujeme hotel Alpine Mugon nedaleko moderního skiareállu Monte Bondone. V ceně zájezdu je skipas i vstup do hotelového wellness s bazénem. K dispozici je herna, dětský bazének a dětský animační program v českém jazyce. 

Proč nezkusit jarňáky u moře?

Azurově modré nebe, čisté a vždy teplé moře, krásné pláže a pozorná péče o hosty. K tomu supermoderní metropole plné odvážné architektury s odkazem na tradice. Ohromná obchodní centra, parky, galerie, divadla i nejrůznější sportoviště: od velkorysých golfových areálů až po zimní stadiony. To všechno si budete užívat při dovolené ve Spojených arabských emirátech.

Náš tip:

Pro rodinnou dovolenou je jako stvořený hotel Bin Majid Beach Resort v Ras Al-Khaimah. V tomto výborně hodnoceném plážovém resortu najdete všechno, co budete potřebovat. Pro děti je tu připravené krásné hřiště a bazének. V příjemné zahradě si užijete příjemné lenošení u bazénu a líbit se vám bude určitě i na pláži. Nedaleko hotelu se nachází také Dreamland Aqua Park, jeden z nejoblíbenějších zábavních parků v zemi.  

Co dělat o jarních prázdninách v tuzemsku 

I naše domovina má co nabídnout, pokud se vám nechce cestovat na jarní prázdniny do zahraničí. Ačkoliv tuzemské lyžařské areály nenabízejí takové podmínky jako ty v Alpách, pěknou zimní dovolenou si užijete i tady. A co když bude málo sněhu? Jistě nezklamou ani procházky, výlety i návštěvy měst a jejich historicky a kulturně zajímavých. Nebo čas jarních prázdnin využijete pro odpočinek a užívání si bohatého zázemí, které nabízejí některé hotely. 

Naše tipy:

Výborným místem pro aktivní dovolenou s dětmi je hotel Frymburk ve stejnojmenném městečku na samém břehu Lipenské přehrady. Bohaté vybavení hotelu nabízí akquapark i řadu sportovních aktivit od bowlingu až po cyklistiku a lyžování v nedalekém skiareálu Lipno. Samozřejmostí je půjčovna vybavení pro nejrůznější sporty včetně kol a lyžařské výstroje. Široká je i nabídka lázeňských a wellness služeb.

Krásné jarní prázdniny si užijete, pokud přijedete do hotelu Babylon v Liberci. Je přímo napojený na Centrum Babylon skýtající nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu. Kromě aquaparku tu najdete i lunapark ve stylu staročeské pouti. Navštivte i zdejší zábavně-naučné centrum iQpark. Až se nabažíte lákadel Babylovnu, zajeďte si zalyžovat na Ještěd a projděte si město Liberec s jeho botanickou a zoologickou zahradou.   

Kam dál 

Tipy na jarní prázdniny v Egyptě