Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
22.11.2018–21.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Další pomocníci pro snadný výběr dovolené

Dovolujeme si vás informovat o dalších užitečných funkcích na www.etravel.cz, které vám pomohou při výběru dovolené:

Vyhledávací formulář

Vyhledávací formulář
Rozšířený vyhledávací formulář a výsledky vyhledávání

Na úvodní stránce www.etravel.cz naleznete formulář pro snadné vyhledání zájezdů dle vašich požadavků.

Můžete si zadat Zemi, Lokalitu, Délku pobytu nebo Termín odletu a příletu.

Novinkou je možnost vyhledávat pouze hotely s hodnocením od zákazníků – stačí zatrhnout „Jen hotely s recenzí.“

V části „Ještě doplním“ můžete upřesnit typ dopravy, stravu, cenu, vzdálenost od pláže, kategorii a název hotelu případně typ zájezdu.

Po kliknutí na tlačítko Hledat se zobrazí výsledky vyhledávání, které je možné dále řadit podle Ceny, Názvu a Kategorie hotelu nebo podle Hodnocení hotelů od uživatelů.

Také můžete ve vyhledávači změnit nebo přidat některé kritérium pro upřesnění nabídky a znovu kliknout na tlačítko Hledat.

Upřesnění požadavků

Upřesnění požadavků ve výpise zájezdů

V last minute nabídkách nebo na záložce termínů konkrétního hotelu je bleděmodré pole pro upřesnění požadavků. Klikněte na červený text Upřesnit a můžete si last minute nabídky nebo termíny již konkrétního hotelu omezit pouze na odlety z konkrétního letiště nebo omezit typ stravy, cenu a termín zájezdu. Po upřesnění klikněte na tlačítko Zobrazit.

Dále si můžete výpis zájezdů řadit podle Ceny nebo Termínu a také si můžete zvolit Možnost zobrazení – řádkové nebo jako stručný popis včetně fotografie hotelu a hodnocení od uživatelů.

Google mapy

Rady na cestu s google mapami

Pokud ještě váháte nad zemí či letoviskem pro vaši dovolenou nebo již máte zájezd zakoupen a chcete si přečíst více informací, připravili jsme pro vás Rady na cestu.

Na těchto stránkách naleznete podrobné informace o zemi, recenze, fotogalerie, zážitky, počasí, fakultativní výlety, zájezdy a také velmi užitečné google mapy – satelitní či terénní mapy dané země, destinace, letoviska, ale také konkrétní polohu daného hotelu. Můžete si tak prohlédnout přímo hotel a jeho okolí včetně pláže.

 

Pokud máte jakékoliv připomínky nebo návrhy na zlepšení stránek www.etravel.cz, neváhejte nás kontaktovat. Nejlepší návrhy odměníme dárkovými poukázkami!