Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
26.09–25.10.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Kam vyrazit za exotikou?

Exotické destinace lákají možností dopřát si zvláštní okamžiky a magické zážitky. Daleko od každodenního shonu nám nabízí své nedotčené krásy i jedinečnost. Umožňují nám prožít nezapomenutelné líbánky, dobrodružné cesty, příjemnou rodinnou dovolenou nebo odpočinek na nádherných plážích. Naši pozornost přitahují zejména v zimním období, kdy toužíme po slunečních paprscích, teplu a vůni moře. A ačkoliv se představy o ideální exotické zemi liší, existují destinace, kam se ráda vydává většina z nás. K těm nejpopulárnějším patří Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, Maledivy a Isla Margarita.

Kuba – příchuť zakázaného ostrova

Kuba, Varadero, pláž hotelu Sirenis La Salina 4*Kuba je unikátní exotickou destinací, jejíž jedinečnost a pohnutá historie z ní činí výjimečné místo mezi ostrovy v Karibiku. „Zakázaný ostrov“ si díky politické izolaci zachoval dodnes relativně nedotčený svět a důvodů proč strávit dovolenou na Kubě je mnoho. Perla Karibiku nabízí průzračné moře, pláže se zářivým pískem a všudypřítomnou pohodu. Fascinující je kubánská kultura s typickou latinsko-americkou atmosférou i pozůstatky španělského kolonialismu. Navštívit můžete nejvyhlášenější pláž na světě se sněhobílým pískem Cayo Coco, Staré město v Havaně nebo dům Ernesta Hemingwaye. Při procházkách ulicemi vás bude provázet kubánská hudba habaneras, ve stínu palem si můžete vychutnat skvěle vychlazený koktejl Cuba libre nebo pravý kubánský doutník. Země, kde se žije naplno stojí za poznání.

Maledivy – nejkrásnější země pro líbánky

Maledivy, Ari, pláž hotelu Sun Island 4*+ Pokud hledáte ideální místo pro nezapomenutelnou dovolenou či svatební cestu, která bude zážitkem na celý život, pak se vydejte na Maledivy. Souostroví ležící v Indickém oceánu, jihozápadně od Indie tvoří více než tisícovka korálových ostrovů a množství podmořských útesů. Jen asi 200 z nich je obydlených, na 90 se nachází luxusní resorty, které patří k největším lákadlům Malediv. Blízkost písečných pláží a moře vám poskytne nebývalý požitek z pobytu na ostrovech. Oblast četných útesů a pestrého podmořského světa nabízí neuvěřitelné příležitosti k dobrodružství pod hladinou.

Maledivy proslulé těmi nejkrásnějšími plážemi a romantickými scenériemi, nádherným slunečným počasím a průzračným mořem vám umožní zapomenout na shon a uspěchanost běžných dnů…

Přesvědčí vás, že jsou opravdovým rájem na Zemi.

Thajsko – země úsměvů a úchvatných pláží

Thajsko, Ko Samui, pláž u hotelu Fairhouse Beach Resort 4*Chcete-li ochutnat něco z krás Asie, poznat „zemi úsměvů“ a ocitnout se na chvíli v pohádkovém světě dopřejte si dovolenou v Thajsku. K obrovské oblibě jedné z nejexotičtějších zemí přispívají velkou měrou samotní obyvatelé. Thajci jsou díky svému buddhistickému vyznání obdařeni trpělivostí, klidem, respektem, stálým úsměvem a patří k nejlaskavějším lidem na světě. Velkým lákadlem je hlavní město Bangkok, pro svá idylická zákoutí je vyhledáván ostrov Ko Samui, přezdívaný „ostrov lásky“. Většina návštěvníků si nenechá ujít ostrov Ko Phi Phi, známý díky fascinujícím scenériím a natáčení filmu „Pláž“ s Leonardem di Capriem. Krása Thajska a jeho exotická kultura je vzrušující. Zachyťte i vy něco z jeho kouzla, můžete si být jisti, že nebudete litovat.

Isla Margarita – objevená perla Karibiku

Ostrov uprostřed Karibiku, lemovaný tyrkysově modrým oceánem, uchvacuje krásou bělostných pláží i svěží zelení tropických deštných lesů. Otevírá vám možnost prozkoumat Národní park Restinga Lagoon, vyrazit do delty řeky Orinoko a navštívit vesnici indiánského kmene Warao, zažít dobrodružství při lovu piraní nebo treku do džungle plné papoušků a opic. Můžete si jen tak odpočívat na nejkrásnější pláži Playa El Aqua. Ostrov ležící pouhých 30 kilometrů od Venezuely nabízí klid a bezpečí, neboť je jedním z mála v Karibiku, kde se nevyskytují hurikány. Pomalu objevovaná Isla Margarita je místem, díky němuž budete chtít zastavit čas.

Dominikánská republika – ostrov pirátů z Karibiku

Dominikánská republika je tropický ráj vonící mořem. Každý, kdo viděl film „Piráti z Karibiku“ viděl přírodní krásy tohoto ostrova. Jakmile je ale spatříte na vlastní oči, ucítíte tu vůni a necháte se pohltit proslulou španělsko-karibskou atmosférou budete tady chtít zůstat. Bělostné pláže a usměvaví obyvatelé jsou něčím, co si vás získá. Okouzlí vás Playa Dorada, vrchol Pico Isabel se sochou Krista nebo přístavní městečko Puerto Plata. Dominikánská republika se stala také častým cílem golfistů, kteří s přicházejícími sychravými dny začínají hledat místa, kam se vydat za golfem. Bezkonkurenčně nejlepší hřiště čekají v oblasti Casa de Campo. Nemusíte být golfisté, ale prchnout před blížící se zimou do prosluněné Dominikánské republiky je zkrátka úžasné.