Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
21.11.2018–20.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Valentýnské eurovíkendy nejen pro zamilované

Svátek zamilovaných nám dává jedinečnou příležitost vyjádřit svým nejbližším lásku a prožít něco neopakovatelného. Dopřejte si nezapomenutelný valentýnský pobyt v nejromantičtějších evropských metropolích. Zažijte atmosféru, kterou vám nabídne jen velkolepá Paříž, poznejte Řím a jeho okouzlující scenérie, vyznejte si lásku v podmanivé Barceloně nebo zkuste výjimečný Londýn. Překvapte netradičním dárkem, darujte valentýnský pobyt.

Svátek svatého Valentýna letos připadá na středu. Pokud nemůžete odjet přímo uprostřed týdne, naplánujte si romantický pobyt na předcházející nebo naopak následující víkend. Níže najdete hotely vhodné pro dovolenou pro dva, z jejichž nabídky volných termínů si určitě vybere každý z vás.

Nejromantičtější Paříž

Neopakovatelná atmosféra pařížských kaváren

Chcete prožít dovolenou pro dva v tom nejromantičtějším městě? Vychutnat si tu pravou romantiku v blízkosti ohromujících památek jako je Eiffelova věž, katedrála Notre-Dame, muzeum Louvre nebo bazilika Sacré Coeur? Vydejte se na valentýnský pobyt do Paříže. Poznáte osobité kouzlo města zamilovaných.

Naše nejoblíbenější zájezdy:

Okouzlující Řím

Velkolepé Svatopetrské náměstí

Láká vás představa romantických procházek starobylými uličkami s fascinující atmosférou bohaté historie? Oslavte svatého Valentýna 2018 v jednom z nejstarších měst v Evropě. Nenechte si ujít možnost stát se alespoň na chvíli součástí „věčného města“. Rezervujte si svůj úžasný valentýnský pobyt v Římě.

Naše nejoblíbenější zájezdy:

  • 3denní letecký pobyt v hotelu LIRICO ***
    se snídaní již od 5 729 Kč/os.
  • 3denní letecký pobyt v hotelu NAUTILIUS ***
    se snídaní již od 5 753 Kč/os.
  • 3denní letecký pobyt v hotelu RELAIS PATRIZI ****
    se snídaní již od 5 804 Kč/os.

Fascinující Londýn

Okouzlující Westminsterský palác

Nezaměnitelná atmosféra tohoto města vytváří to pravé místo pro prožití výjimečného valentýnského pobytu. Působivý Notting Hill, Downing Street či Buckinghamský palác představují nevyčerpatelné náměty a nádhernou kulisu pro romantické chvíle. Dopřejte si valentýnský pobyt právě v Londýně.

Naše nejoblíbenější zájezdy:

Podmanivá Barcelona

Romantický hotel Glories

Pestrá a přitažlivá Barcelona nabízí valentýnské pobyty plné nezapomenutelných chvil. Srdce Katalánska s jedinečnou architekturou geniálního Gaudího okouzluje svými pozoruhodnostmi, romantickými nábřežími, krásnými plážemi i pulzující atmosférou. Prožijte svátek sv. Valentýna 2018 v jedinečné Barceloně.

Naše nejoblíbenější zájezdy:

Další tipy na valentýnský pobyt

Nevybrali jste si? Nevadí. Nechte se hýčkat některými z dalších kouzelných míst Evropy. Můžete se vydat za krásami Kodaně, dopřát si romantiku Benátek či Istanbulu, odpočívat v Aténách nebo se kochat památkami Petrohradu. Neváhejte a seznamte se také s lákavou nabídkou valentýnských pobytů v exotice.