Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
24.02.2018 - 23.03.2018
1 týden

Zajímavé tipy, aneb kam zamířit, když ne do Egypta?

Stýská se Vám po dovolené, slunečných dnech, koupání a těšili jste se, že vyrazíte poprvé nebo poněkolikáté za teplem do Egypta? Srí Lanka Změnila současná situace Vaše plány a Vy teď přemýšlíte, kam se vydat? Přinášíme Vám tipy na atraktivní místa, srovnatelné s Egyptem, kde si lze užít teplo, strávit příjemnou dovolenou a nebo vyzkoušet něco nového. Seznamte se s naší nabídkou výhodných zájezdů, čeká na Vás nezapomenutelná dovolená!

Celoročně velmi příjemným místem je ostrov Djerba, krásnou dovolenou Vám nabídnou vyhledávané Kanárské ostrovy. Vyzkoušet můžete atraktivní novinku, Kapverdské ostrovy s bílými plážemi a úžasně teplým mořem, hřejivou pohodu si užijete na prosluněných plážích ve Spojených arabských emirátech. Fascinující zážitky slibuje Srí Lanka, země snů a neuvěřitelných přírodních krás. Nechte se inspirovat a zkuste si dopřát jedinečné chvíle.

Djerba – množství pozoruhodností po celý rok

Caribbean World Djerba Lákavou dovolenou spojenou s koupáním a množstvím pozoruhodností slibuje Djerba. Nechte se okouzlit mešitou ve městě Midoun, největší krokodýlí farmou Středomoří nebo poznejte golfové hřiště Djerba Golf. Na Djerbě Vás čeká dovolená za příznivé ceny i velmi příjemné teploty, které se v zimních měsících pohybují okolo 18°C.

VINCCI HELIOS BEACH **** s all inclusive již od 10 490 Kč/7 nocí

CARIBBEAN WORLD DJERBA ****+ s ultra all inclusive již od 16 790 Kč/7 nocí

Kapverdy – okouzlí i nejnáročnější

Oasis Atlantico Belorizonte Nově objevená turistická destinace Kapverdské ostrovy slibuje příjemnou dovolenou po celý rok. Dokonalá relaxace a odpočinek na bělostných plážích obklopených úžasně teplým mořem, okouzlí i ty nejnáročnější turisty. Kapverdské ostrovy jsou prázdninový ráj, který si můžete dopřát i Vy.

OASIS ATLANTICO BELORIZONTE **** s polopenzí již od 20 990 Kč/7 nocí

VILLA DO FAROL **** s all inclusive již od 27 590 Kč/7 nocí

Kanárské ostrovy – krásná dovolená za skvělé ceny

Jardín del Atlantico Dovolená plná sluníčka a okouzlující přírody, to jsou Kanárské ostrovy. Jedna z nejoblíbenějších destinací je vyhledávaná pro celoročně příjemné podnebí a různorodé prostředí. A tak ať zvolíte ostrov věčného jara Gran Canaria, necháte se zlákat dlouhými plážemi ostrova Fuerteventura nebo architekturou Lanzarote, zažijete jedinečnou dovolenou.

Gran Canaria, JARDÍN DEL ATLANTICO *** s polopenzí již od 15 990 Kč/7 nocí

Fuerteventura, SUNRISE MONICA BEACH **** s all inclusive již od 14 990 Kč/7 nocí

Srí Lanka – země snů a neuvěřitelných přírodních krás

Club Palm Garden Pokud toužíte prožít fantastickou dovolenou v zemi, k jejímž lákadlům patří neuvěřitelná krása národních parků, pozůstatky prastarých civilizací, relaxace na plážích i možnost ochutnat pravý cejlonský čaj, pak na Vás čeká Srí Lanka. Dopřejte si dovolenou na jednom z nejhezčích ostrovů světa!

VILLA OCEAN VIEW *** s polopenzí již od 23 990 Kč/7 nocí

CLUB PALM GARDEN *** s all inclusive již od 28 990 Kč/7 nocí

Spojené arabské emiráty – luxus a prosluněné pláže

Al Hamra Village Prosluněné pláže Perského zálivu Vám nabídnou dovolenou se vším, na co si jen můžete vzpomenout. Exotické Spojené arabské emiráty jsou golfovým rájem, místem nejluxusnějších hotelů, zažijete zde skvělé potápění i lyžování na sjezdovce v Dubaji. Jedna z nejstylovějších zemí světa je jako stvořená pro báječnou dovolenou!

AL HAMRA VILLAGE ***** s polopenzí již od 16 790 Kč/7 nocí

BIN MAJID BEACH RESORT **** s polopenzí již od 16 990 Kč/7 nocí


Do Egypta v současné době nenabízíme na našich stránkách www.etravel.cz žádné zájezdy, veškeré odlety až do 15.2.2011 byly zrušeny. Možné termíny odletů jsou plánovány od 16.2.2011, o aktuální situaci Vás budeme informovat.

 

Mohlo by Vás zajímat:

Zimní koupání 2010/2011

Podrobné informace o zemích včetně recenzí, zážitků a fotogalerií