Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
22.11.2018–21.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Plavby lodí – úžasný způsob jak poznávat svět

Chcete prožít něco nového a dopřát si vzrušující dovolenou? Vyzkoušejte plavbu lodí a zažijete dobrodružství a romantiku. Plavby lodí nabízí komfortní způsob, jak poznávat svět. Během jediné fascinující plavby se můžete koupat na nádherných plážích Řecka, vychutnávat si nejkrásnější ostrovy Středomoří a mnoho dalšího. Změňte své představy o dovolené a vydejte se s námi na plavbu lodí.

Perly Středomoří

Perly Středomoří – ostrov Santorini

Plavby po Středomoří patří mezi nejpopulárnější a nejdostupnější. Proplujte i vy na lodi Středomořím a užijte si jedinečné dovolené.

Tipy eTravel

Krásy Pobaltí

Pobaltí – krása norských fjordů

Lákají vás drsné severské země? Pak se vydejte na atraktivní plavby lodí po Baltickém moři! Zamiřte za nejkrásnějšími norskými fjordy, působivými městy a okouzlujícími přírodními scenériemi.

Tip eTravel

Tajuplné ostrovy Karibiku

jižní Pacifik – pláže Dominikánské republiky

Nechte se zlákat na tajuplné plavby Karibikem, kde navštívíte nejromantičtější ostrovy. Během plavby lodí si užijete odpočinek, bělostné pláže, úžasný podmořský svět a nezapomenutelnou dovolenou na luxusní lodi.

Tip eTravel

Prohlédněte si naši kompletní nabídku plaveb lodí a objevte kouzlo dovolené spojené s komfortem moderních lodí. Vyberte si svou dovolenou snů. 

Mohlo by vás zajímat