Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
25.04.2018 - 24.06.2018
1 týden

Plavby lodí – úžasný způsob jak poznávat svět

Chcete prožít něco nového a dopřát si vzrušující dovolenou? Vyzkoušejte plavbu lodí a zažijete dobrodružství a romantiku. Plavby lodí nabízí komfortní způsob, jak poznávat svět. Během jediné fascinující plavby se můžete koupat na nádherných plážích Řecka, prozkoumávat divy Turecka nebo si vychutnávat nejkrásnější ostrovy Středomoří. Změňte své představy o dovolené a vydejte se s námi na plavbu lodí.

Perly Středomoří

Perly Středomoří – ostrov Santorini

Plavby po Středomoří patří mezi nejpopulárnější a nejdostupnější. Proplujte i vy na lodi Středomořím a užijte si jedinečné dovolené.

Tipy eTravel

Krásy Pobaltí

Pobaltí – krása norských fjordů

Lákají vás drsné severské země? Pak se vydejte na atraktivní plavby lodí po Baltickém moři! Zamiřte za nejkrásnějšími norskými fjordy, působivými městy a okouzlujícími přírodními scenériemi.

Tip eTravel

Tajuplné ostrovy Karibiku

jižní Pacifik – pláže Dominikánské republiky

Nechte se zlákat na tajuplné plavby Karibikem, kde navštívíte nejromantičtější ostrovy. Během plavby lodí si užijete odpočinek, bělostné pláže, úžasný podmořský svět a nezapomenutelnou dovolenou na luxusní lodi.

Tip eTravel

Prohlédněte si naši kompletní nabídku plaveb lodí a objevte kouzlo dovolené spojené s komfortem moderních lodí. Vyberte si svou dovolenou snů. 

Mohlo by vás zajímat