Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
24.01.2018 - 23.02.2018
1 týden

Plavby lodí – úžasný způsob jak poznávat svět

plavby lodí - dovolená na lodiChcete prožít něco nového a dopřát si vzrušující dovolenou? Vyzkoušejte plavbu lodí a zažijete dobrodružství a romantiku. Plavby lodí nabízí komfortní způsob, jak poznávat svět. Během jediné fascinující plavby se můžete koupat na nádherných plážích Řecka, prozkoumávat divy Turecka nebo si vychutnávat nejkrásnější ostrovy Středomoří. Změňte své představy o dovolené a vydejte se s námi na plavbu lodí.

Perly Středomoří

Perly Středomoří – ostrov SantoriniPlavby po Středomoří patří mezi nejpopulárnější a nejdostupnější. Proplujte i Vy během své dovolené na lodi množstvím velkolepých míst jako Řím, Istanbul, Lisabon či Alexandrie. Vyberte si z naší pestré nabídky poznávacích zájezdů po Středomoří a z Vaší plavby lodí se stane jedinečný zážitek.

Tipy eTravel.cz

Krásy Pobaltí

Pobaltí – krása norských fjordůLákají Vás drsné severské země? Pak se vydejte na atraktivní plavby lodí po Baltickém moři! Zamiřte za nejkrásnějšími norskými fjordy, působivými městy a okouzlujícími přírodními scenériemi.

Tipy eTravel.cz

Tajuplné ostrovy Karibiku

jižní Pacifik – pláže Dominikánské republikyNechte se zlákat na tajuplné plavby Karibikem, kde navštívíte nejromantičtější ostrovy Curacao, Santa Marta a Aruba. Během plavby lodí si užijete odpočinek, bělostné pláže, úžasný podmořský svět a nezapomenutelnou dovolenou na luxusní lodi.

Antily a jižní Karibik, 8 dní, all inclusive, cena od 17 290 Kč

 

 

 

 

Prohlédněte si naši kompletní nabídku plaveb lodí a objevte kouzlo dovolené spojené s komfortem moderních lodí. Vyberte si svou dovolenou snů. 

Tým eTravel.cz je připraven Vám poradit a doporučit tu nejlepší plavbu

Mohlo by Vás zajímat

Dovolená léto 2011

Dovolená last minute

Luxusní dovolená