Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
12.12.2018–11.02.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Znáte nejlepší pláž Jadranu?

Dlouhá oblázková pláž na ostrově Pag, nejznámější a nejvyhlášenější místo pro mladé na celém Jadranu. Synonymum nekončící zábavy, pláž označovaná jako chorvatská Costa Brava či Ibiza. Že nevíte? Řeč je o překrásné pláži Zrče, která patří k nejatraktivnějším v celém Chorvatsku.

Pláž Zrče – nejatraktivnější místo letní zábavy

ostrov Pag Pláž Zrče je výjimečným místem, kam nepřetržitá letní zábava, vyhlášený noční život a křišťálové moře přitahují turisty ze všech koutů Evropy. Pláž Zrče zviditelnila Novalju i celý ostrov Pag, který se stal hitem posledních sezón. K zájmu o Novalju přispívají i stále se zlepšující služby a ubytování. Na vyhlášené pláži najdete kluby zajišťující 24 hodinovou zábavu, vychutnáte si zde koupání, vodní sporty, tanec, hudební festivaly, bary, produkci světových DJů a neopakovatelnou atmosféru.

pláž ZrčeZrče je s letoviskem Novalja spojena veřejnou dopravou. Zatímco ostatní pláže v okolí jsou orientovány spíše na rodiny, pláž Zrče je vyhledávaná především mladými lidmi. Poskytuje kvalitní zázemí, dělí se do zón podle aktivit, zahrnuje i část pro děti a neplavce. Její návštěvu doporučujeme každému, kdo miluje atmosféru pravé letní zábavy. V Novalje se pořád něco děje. Pokud máte rádi akce, animátory a zábavní programy, tady se nudit rozhodně nebudete!

Už víte, proč ostrov Pag a Novalja?

Vyberte si z naší nabídky zájezdů do letoviska Novalja a poznejte s eTravel.cz tak trochu jiné Chorvatsko!

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená Chorvatsko

Kompletní nabídka last minute zájezdů

Dovolená léto 2011

Akce a slevy