Zájezdy
Letenky
Zadejte rozpočet a nechte se překvapit, kam až se dostanete!
2 dospělí | bez dětí
23.02–22.04.2019
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci
0 zájezdů. Upravte, prosím, parametry hledání

Kam vyrazit na dovolenou v dubnu?

Už se nemůžete dočkat dovolené a hřejivých slunečních paprsků? Udělejte si dovolenou v dubnu! Poradíme vám, do kterých destinací v dubnu vyrazit.

Za teplem, památkami i výlety na Kypr

Naším prvním tipem pro dubnovou dovolenou je Kypr. Duben na Kypru ještě není hlavní sezonou a přitom už zde panuje příjemně teplé počasí. V tomto období si na Kypru užijete klidnou dovolenou bez davů turistů plnou slunečních paprsků.

Bílé pláže a osvěžující tyrkysové moře potěší především milovníky relaxace a koupání. Fanoušci historie a památek ocení množství krásných klášterů a kostelů, které jsou zapsány na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO i římské památky města Limassol. Nadšenci do výletů jistě využijí možnosti procházek do hor a milovníky potápění zase nadchnou korálové útesy, mořské sasanky a spousty ryb, které ukrývá moře. Dubnová dovolená na Kypru je zkrátka ideální pro každého!

Kypr

Za rozkvetlými tulipány do Nizozemska

Duben je snad nejlepším obdobím pro dovolenou v Nizozemsku. Ptáte se proč? Protože právě v dubnu zde můžete obdivovat nádherné rozkvetlé tulipány všech možných barev v proslulém Keukenhofu. Kromě moře různobarevných tulipánů vás v Nizozemsku čeká rovinatá krajina plná větrných mlýnů vhodná pro milovníky cyklistiky i ochutnávka lahodných holandských sýrů. Jedinečným zážitkem je také návštěva Amsterdamu s jeho vodními kanály, muzeem Vincenta Van Gogha, krásnými kostely Oude Kerk a Nieuwe Kerk i bujarým nočním životem.

Nizozemsko

Za jarním sluncem na řecké ostrovy

Naším třetím tipem na dovolenou v dubnu jsou řecké ostrovy, na nichž si užijete hřejivé jarní slunce a svěží probouzející se přírodu. Pro dubnovou dovolenou doporučujeme nejjižnější z řeckých ostrovů – Rhodos a Krétu, kde jsou v tomto období nejpříjemnější teploty a osvěžující koupání v moři pro pravé otužilce. Pokud se chcete vyhnout davům turistů, kteří v hlavní sezoně obsadí zdejší oblíbená letoviska, je duben ideální. Jestliže navíc rádi chodíte na procházky do přírody nebo si prohlížíte památky měst, budou pro vás dubnové teploty v Řecku mnohem vhodnější než letní vedra.

Řecko

Za luxusem na exotické Bahamy

Chcete si užít opravdový luxus v tropickém ráji? Na Bahamách vás v dubnu čeká exotická dovolená v hlavní turistické sezoně, která vám zajistí vysoké teploty, nekončící koupání v moři i bujarou zábavu. Objevte tropický ráj plný překrásných pláží, korálových ostrůvků i nočních klubů, kde se rozhodně nebudete nudit. Je libo zaplavat si s delfíny, nakrmit žraloky, potápět se u třetího nejdelšího bariérového útesu na světě nebo si zahrát golf na nejlepších golfových hřištích? Na dubnové dovolené na exotických Bahamách si budete připadat jako v pohádce.

Bahamy

Nepřehlédněte!

Mohlo by vás zajímat

Italská kuchyně

Gastroturistika: cestujte po Evropě za gurmánskými zážitky!

Máte víc než cokoliv jiného rádi dobré jídlo? Vyrazte na dovolenou za gastroturistikou!

Gastrovýlety v sobě spojují dvě z těch nejpříjemnějších aktivit - cestování a gurmánské zážitky. Vychutnejte si svou lahodnou dovolenou v kulinářské Francii, labužnické Itálii či gurmánském Řecku.