Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
22.11.2018–21.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

eTravel v novém kabátě!

S novým rokem 2018 přichází také zbrusu nový eTravel. Náš nový web je intuitivní a přehledný. Zájezdy se v něm hledají jedna radost. Čeká vás spousta vychytávek jako např. možnost přidat si jednotlivé zájezdy do oblíbených, recenze z Trip Advisoru i od našich klientů přehledně na jednom místě, kategorie dovolených dle finanční náročnosti a mnoho dalšího. Výběr dovolené ještě nikdy nebyl tak snadný a zábavný. Neváhejte a vyzkoušejte nový eTravel!

2018

Novinky eTravel

Cenové kategorie dovolených 

Na hlavní stránce eTravel si můžete zvolit ze tří kategorií dovolené dle požadované finanční náročnosti. Upřednostníte nejlevnější zájezdy již od 5 990 Kč, zájezdy na pohodu od 8 990 Kč nebo raději komfortní zájezdy od 12 990 Kč? Záleží jen na vás.

eTravel

Recenze Trip Advisor 

V detailu každého hotelu najdete jeho recenze od našich klientů i převzaté recenze z Trip Advisor (web obsahující hodnocení a tipy, jež vkládají sami uživatelé stránek s osobní zkušeností s daným ubytovacím zařízením z celého světa). Vyberte si na základě nezávislých hodnocení ten nejvhodnější hotel pro vaši dovolenou!

Oblíbené položky Oblíbené

V detailu jednotlivých zájezdů můžete kliknout na ikonu srdíčka, čímž přidáte daný zájezd do svých oblíbených položek a snadno ho tak najdete při dalším návratu na stránky eTravel. Nemusíte si ručně psát žádné poznámky ani si pamatovat přesný název hotelu - stačí jedno kliknutí a je to.

V oblíbených je možné mít i více zájezdů najednou, takže vám tato vychytávka zároveň pomůže při porovnání vašich jednotlivých favoritů a finální volbě toho nejlepšího. Hledání dovolené ještě nikdy nebylo snadnější a zábavnější.

 

Objednejte si dovolenou na novém webu eTravel jako první

Oslavte s námi existenci našeho nového webu nákupem vysněné dovolené. Vyberte si z našich zájezdů již nyní a těšte se na nezapomenutelnou dovolenou s eTravel!