800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNAPŘÍČ NOVÝM ZÉLANDEM

AUCKLAND | ROTORUA | TAUPO | WELLINGTON | CHRISTCHURCH | MT. COOK | FOX GLACIER | QUEENSTOWN | MILFORD SOUND

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň s mezipřistáním v Singapuru/Bangkoku.

2. den

přílet Auckland, transfer do 3* hotelu, ubytování, volno.

3. den

snídaně, prohlídka města Auckland s návštěvou Westhaven Marina, Victoria Park Market s možnostmi nákupů, vulkanického kráteru a vyhlídkového místa Mt. Eden, návrat do hotelu.

4. den

snídaně, odjezd přes Hamilton do termální oblasti Rotorua. Cestou prohlídka jeskyní Waitomo Caves a pokračování přes Mamaku Ranges do Rotorua, ubytování v 3* hotelu.

5. den

snídaně, prohlídka termální rezervace Te Puia s vulkanickými jezírky a gejzíry, návštěva Paradise Valley Springs, kde lze spatřit nedotčenou přírodu s mnoha druhy ptáků, přejezd do Agrodomu, zhlédnutí ovčí show se psy a informacemi o novozélandské flóře a fauně. V podvečer maorský festival s živou hudbou, tancem a večeří. Ubytování v 3* hotelu v Rotorua.

6. den

snídaně, odjezd k jezeru Taupo, pokračování horskou krajinou se třemi nejznámějšími vrcholy Ruapehu, Ngauruhoe a Tongariro, zastávka na vyhlídce nad městem Wellington, prohlídka centra, ubytování v 3* hotelu.

7. den

snídaně, celodenní volno, možnost návštěvy národního muzea s expozicí historie a přírodního bohatství, návrat do hotelu.

8. den

snídaně, plavba trajektem přes Cookovu úžinu na Jižní ostrov, pokračování zalesněnou oblastí Marlborough Sounds do města Picton, průjezd městem Blenheim a oblastí vinohradů do městečka Kaikoura, ubytování v 3* hotelu.

9. den

snídaně, přejezd přes North Canterbury a Hundalee Hills do Christchurch, prohlídka města, nákupy, ubytování v 3* hotelu.

10. den

snídaně, odjezd k jezeru Tekapo, návštěva kostela Dobrého Shepherda, pokračování k nejvyšší hoře Nového Zélandu Mt. Cook, přejezd k jezeru Pukaki do regionu Central Otago a odtud do horského střediska Queenstown, ubytování v 3* hotelu.

11. den

snídaně, odjezd k jezeru Wakatipu do města Lumsden, přejezd k jezeru Te Anau, průjezd tunelem Homer v údolí Eglington až k fjordu Milford Sound, plavba lodí fascinující krajinou až k otevřenému moři a vodopádům Bowen. Návrat do hotelu.

12. den

snídaně, volno v Queenstownu s možností aktivit.

13. den

snídaně, odjezd k jezerům Wanaka a Hawea, dále k Haast Pass, bráně NP Westland, který je zapsán pod UNESCO. Pokračování k západnímu pobřeží přes horská údolí, divoké lesy a krásná jezera k regionu s ledovci Franz Josef a Fox Glaciers, ubytování v 3* hotelu.

14. den

snídaně, celodenní volno v ledovcové oblasti, fakultativně možnost letu heliptérou nad ledovci (15-20 minut: 250 USD).

15. den

snídaně, dopoledne přejezd vlakem alpinskou krajinou přes novozélandské Alpy do Greymouthu, cestou průjezd bukovými lesy a horskou vesnicí Arthur’s Pass do města Christchurch.

16. den

snídaně, transfer na letiště k odletu.

17. den

přílet Praha/Vídeň.

Info

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při min. počtu 2 osob.

Počasí

Nový Zéland

16°C Skoro jasno

×