800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Jižním ostrovem

16 denní zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy (Vídně) let na Nový Zealand.

2. den

Přílet do Christchurch, transfer do hotelu, odpočinek, volný program je možný spojit s prohlídkou města.

3. den

Vyzvednutí auta cesta do Kaikoury, 190 km, Cesta po východním pobřeží, k vidění krásné pobřeží, v okolí Kaikoury při pobřeží možnost pozorovat místní faunu, např. velryby, delfíny, tuleně. Příjezd do Kaikoury ubytování nocleh.

4. den

Cesta z Kaikoury do Nelsonu, 240 km. Malebná a teplejší část jižního ostrova. Krásné pobřeží. Známá oblast pro milovníky vína. Po příjezdu do Nelsonu, ubytování, nocleh.

5. den

Z Nelsonu je to jen kousek (40 km) do Národního Parku Abel Tasman, Abel Tasman – vyhlášené a nejkrásnější místo severní části ostrova, krásné pobřeží, pláže, tuleni, nocleh v Nelsonui.

6. den

Přejezd z Nelsonu do Greymouth, 300 km Po cestě krásné pobřeží, zastávka v Punakaiki (vyhlášené palačinkové skály). Po příjezdu do Greymouthu ubytování, nocleh.

7. den

Odjezd z Greymouth do Franz Josef, Ledovec Franz Josef a ledovec fox – prohlídka, případně výšlap na ledovce.

8. den

Odjezd ze Franc Josef do Queenstownu, 355 km. Během cesty zastávka v malebném městečku Wanaka, scenérie NZ, hory, jezero. Po příjezdu do Queenstownu ubytování, nocleh.

9. den

Pobyt ve Queenstownu – krásné městečko, plné života, centrum sportu, dobrodružství a adrenalinu na jižním ostrově. Bungee jumping a další. Nádherné hory a jezero. Nocleh.

10. den

Pobyt v Queenstonu, v odpoledních hodinách odjezd do Te Anau, malebné vesničky u jezera, 175 km. Možná zastávka v historickém Arrow town (zlatokopecké doly). Po příjezdu do Te Anau, ubytování a nocleh.

11. den

Pobyt v Te Anau, odjezd do Milford Soundu, 115 km. Milford Sound je údajně nejhezčí místo na Zélandu, nachází se v NP fjordů. Doporučujeme výlet lodí v Milford Sound, k vidění tuleni a fjordy. Odpoledne návrat zpět do Te Anau, nocleh.

12. den

Odjezd z Te Anau do Twizelu, 360 km. Po cestě typická scenérie Zélandu, jezera, ovce. Po příjezdu do Twizelu ubytování, nocleh.

13. den

Odjezd z Twizelu do Mt. Cook Village, 70 km, Mt. Cook – krásný národní park, hory, ledovce, divoká příroda Zélandu, vhodné místo k procházce v přírodě, krásné vyhlídky. Cesta do Timaru, 180 km, Zastávka u krásného jezera Tekapo, typická NZ krajina, nocleh v Timaru.

14. den

Odjezd z Timaru do Christchurch, 170 km. Východní pobřeží nového Zélandu, typické vesničky. Christchurch – největší město jižního ostrova, odpoledne prohlídka města, vrácení auta, nocleh.

15. den

Pobyt v Christchurch, transfer na letiště, let na trase do Prahy nebo Vídně.

16. den

Přílet do Prahy (Vídně).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Nový Zéland

14°C Oblačno

×