800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPoznávací okruh Jižním a Severním ostrovem

21 denní zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy (Vídně) let na Nový Zealand.

2. den

Přílet do Auclandu, transfer do hotelu, odpočinek, volný program je možný spojit s prohlídkou města.

3. den

Vyzvednutí auta, cesta z Aucklandu do Coromandelu, cca 200 km. Coromandelu jsou nejhezčí pláže, Hot water beach, krásné pobřeží, dostanete popis oblasti a nejhezčích míst. Po příjezdu do Coromandelu ubytování, volný program.

4. den

Pobyt v Coromandelu.

5. den

Pobyt v Coromandelu, v poleních hodinách odjezd do Rotorua, 250 km, nocleh. Rotorua Vyhlášené centrum na severním ostrově. Gejzíry, sopečná činnost, geotermické parky, termální koupele a lázně, adrenalinové sporty.

6. den

Pobyt a cesty v Rotua a jeho okolí, nocleh.

7. den

Cesta z Rotorua do Taupo, 90 km, volný den, procházky atd.,Jezero Taupo, sopky – národní park Turangi. Po příjezdu do Taupo, ubytování nocleh.

8. den

Přejezd u Tlupo do Wellingtonu, 325 km. Po příjezdu do hlavního města Nového Zélandu ubytování, volný program, přenocování ve Wellingtonu.

9. den

Pobyt ve Wellingtonu, v odpoledních hodinách trajekt na Jížní Ostrov, Přejezd do Nelsonu 150 km, ubytování nocleh.

10. den

Z Nelsonu je to jen kousek (40 km) do Národního Parku Abel Tasman, Abel Tasman – vyhlášené a nejkrásnější místo severní části ostrova, krásné pobřeží, pláže, tuleni, nocleh v Nelsonu.

11. den

Přejezd z Nelsonu do Greymouth, 300 km Po cestě krásné pobřeží, zastávka v Punakaiki (vyhlášené palačinkové skály). Po příjezdu do Greymouthu ubytování, nocleh.

12. den

Odjezd z Greymouth do Franz Josef, Ledovec Franz Josef a ledovec fox – prohlídka, případně výšlap na ledovce.

13. den

Odjezd ze Franc Josef do Queenstownu, 355 km. Během cesty zastávka v malebném městečku Wanaka, scenérie NZ, hory, jezero. Po příjezdu do Queenstownu ubytování, nocleh.

14. den

Pobyt ve Queenstownu – krásné městečko, plné života, centrum sportu, dobrodružství a adrenalinu na jižním ostrově. Bungee jumping a další. Nádherné hory a jEzero. Nocleh.

15. den

Pobyt v Queenstonu, v odpoledních hodinách odjezd do Te Anau, malebné vesničky u jezera, 175 km. Možná zastávka v historickém Arrow town (zlatokopecké doly). Po příjezdu do Te Anau, ubytování a nocleh.

16. den

Pobyt v Te Anau, odjezd do Milford Soundu, 115 km. Milford Sound je údajně nejhezčí místo na Zélandu, nachází se v NP fjordů. Doporučujeme výlet lodí v Milford Sound, k vidění tuleni a fjordy. Odpoledne návrat zpět do Te Anau, nocleh.

17. den

Odjezd z Te Anau do Twizelu, 360 km. Po cestě typická scenérie Zélandu, jezera, ovce. Po příjezdu do Twizelu ubytování, nocleh.

18. den

Odjezd z Twizelu do Mt. Cook Village, 70 km, Mt. Cook – krásný národní park, hory, ledovce, divoká příroda Zélandu, vhodné místo k procházce v přírodě, krásné vyhlídky. Cesta do Timaru, 180 km, Zastávka u krásného jezera Tekapo, typická NZ krajina, nocleh v Timaru.

19. den

Odjezd z Timaru do Christchurch, 170 km. Východní pobřeží nového Zélandu, typické vesničky. Christchurch – největší město jižního ostrova, odpoledne prohlídka města, nocleh.

20. den

Pobyt v Christchurch, transfer na letiště, let na trase do Prahy nebo Vídně.

21. den

Přílet do Prahy (Vídně).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Nový Zéland

16°C Jasno

×