Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy

O nás

Cestovní agentura eTravel.cz působí na českém trhu od roku 2003. Zprostředkovali jsme dovolenou pro desítky tisíc spokojených zákazníků a získali řadu ocenění od partnerských cestovních kanceláří. Patříme mezi nejsilnější provizní prodejce zájezdů v ČR. Od roku 2012 patříme do cestovní skupiny FISCHER.

Na jednom místě nabízíme širokou, denně aktualizovanou nabídku kvalitních zájezdů od desítek cestovních kanceláří. U nás si rychle vyberete a snadno nakupíte online v pohodlí domova. Přinášíme také užitečné informace o turistických cílech. Proto neváhejte a prohlédněte si naši bohatou a vždy čerstvou nabídku dovolené.

Naše nabídka zahrnuje zájezdy do všech významných i méně frekventovaných turistických destinací. Nabízíme výhodnou dovolenou v rámci fist minute i last minute.

Samozřejmostí je garance stejné ceny jako cena zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a zachování veškerých výhod včetně slev a bonusů. Prodáváme pouze zájezdy od řádně pojištěných cestovních kanceláří.

Při práci klademe důraz zejména na pružnou komunikaci, o kterou pečuje tým našich profesionálně vyškolených operátorek v našem call centru. Vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc. Věříme, že spokojený zákazník je tou nejlepší referencí.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přejděte na další Informace pro cestovatele