800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AL NAHDA RESORT & SPA

Al Nahda se nachází v Al Sawadi, asi 65 km od Muscatu. Je to velmi rozlehlé místo, kde můžete jen odpočívat nebo můžete absolvovat spoustu lázeňských kůr, od detoxikační až po redukční.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Al Nahda se nachází v Al Sawadi, asi 65 km od Muscatu. Je to velmi rozlehlé místo, kde můžete jen odpočívat nebo můžete absolvovat spoustu lázeňských kůr, od detoxikační až po redukční.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, televize, CD přehrávač, DVD přehrávač, trezor, minibar, telefon.

Vybavení

V resoru je restaurace Khalab (mezinárodní kuchyně), Nozha (jednoduchá a čerstvá kuchyně, gril), Lazeez (asijské speciality), Samar (kuchyně arabských šejků), Pool bar (bar u bazénu, lehké snacky, koktejly) a Waha (bar s živou hudbou, ideální pro aperitiv nebo drink po jídle). Pro vaši rekreaci je zde venkovní bazén, tenisové kurty, kurt na plážový volejbal, parní lázeň, centrum meditace, amfiteátr, luxusní Spa (lázně, masáže, kůry, aromaterapie, atd.), fitness centrum. Pro děti: resort je skvěle připraven přivítat dětské hosty, na vyžádání dodá do pokojů dětské koupací pláště, toaletní potřeby, nebo postýlku, vysokou židli, lahve, ohřívač lahví apod., pro děti jsou naším týmem připravovány programy, je zde také herna, dětský bazén či hřiště, spousta hraček, CD, DVD, videoher nebo knížek. K dispozici je také dětská pečovatelka.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze.

Pláž

Nejedná se o plážový resort, pláž je vzdálena asi 30 minut jízdy.

Sport a zábava

Venkovní bazén, tenis, beach volejbal, fitness centrum, aerobik, pilates, taneční kurzy, jóga.

Náš názor

Ideální resort pro rodiny s dětmi, má skvělé vybavení a veškeré pohodlí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×