800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFascinující Salalah

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis okruhu

1. DEN

Odlet z Prahy do Salalah.

2. DEN

Přílet do Salalah, transfer do *** hotelu, volný den, možnost individuálního volna, prohlídky města nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu.

3. DEN

Snídaně v hotelu, odjezd na prohlídku Salalah. Návštěva archeologického parku Al Balid a starověkého přístavu. Seznámení s historií města a kraje kadidla. Kadidlo je po ropě nejdůležitějším exportním artiklem Ománu. Prohlídka mešity Sultána Qaboose a zastavení na arabském trhu Al Haffa Souk s možností nákupu suvenýrů.

4. DEN

Snídaně v hotelu, individuální volno, možnost fakultativních výletů, nákupů nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu.


5. DEN

Snídaně v hotelu. Výlet na východ města Salalah spojený s návštěvou pevnosti Taqah. Prohlídka starověkých ruin Sumharam, místa
královny ze Sáby. Prozkoumáte rybářské městečko Mirbat, které bylo v minulosti hlavním městem provincie Dhofár a také důležitým obchodním přístavem na cestě z Persie do Evropy.

6. DEN

Snídaně v hotelu, individuální volno, možnost fakultativních výletů, nákupů nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu.


7. DEN

Snídaně v hotelu. Půldenní výlet na západ od města Salalah do pouště a na pláže Indického oceánu. Navštívíte horské prameny Ayn Razat, ochutnáte velbloudí maso a mléko. Budete fascinováni horskou krajinou a jednou z nejkrásnějších pláží v Ománu – Mughsayl. Na konci pláže budete pozorovat bizarní vápencové skály a tzv. suflérky – otvory, kterými tryská mořská voda při vysokém příboji.

8. DEN

Snídaně v hotelu, individuální volno, možnost fakultativních výletů, nákupů nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu, odlet ze Salalah.

9. DEN

Přílet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Salalah

30°C Skoro jasno

×