800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHEDI

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • Vodní zahrada v asijském stylu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Popis:
Příjemný moderní hotel The Chedi Muscat – člen skupiny The Leading Hotels of The World nabízí svým hostům vše po čem touží. Perfektní kombinace ománské architektury a asijského Zen stylu, kvalitní restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, příjemné bary s širokou nabídkou koktejlů a nádherné spa jsou jen základními střípky pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou. Hotel je vhodný spíše pro páry, ale i rodiny s dětmi jsou zde vřele vítáni.
Poloha:
Hotel The Chedi Muscat se nachází přibližně 20 minut jízdy severně od hlavního města Muscatu. Mezinárodní letiště je cca 15 minut.

Zábava

Pro hosty jsou připraveny široké možnosti vyžití. Od soukromé pláže, přes několik bazénu a moderně vybavenou posilovnu a nádherné spa až po několik restaurací, které nabízejí gastronomii na nejvyšší úrovni.

Strava

Snídaně.

Pláž

Hotel leží na 370 metrů dlouhé privátní písčité pláži.

Vybavení

Hotel svým hostům nabízí 158 pokojů a suit, recepci 24/7, lounge, konfrenční sál, 6 restaurací, několik barů, soukromou pláž, 3 bazény, 2 tenisové kurty, moderní health club s plně vybavenou posilovnou, saunou a párou. Samozřejmostí je spa se širokou nabídkou procedur.

Ubytování

Jako základní typ ubytování v hotelu The Chedi Muscat nabízíme pokoje typu Serai, které mají nádherný výhled na majestátní hory nebo záliv. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, wi-fi, trezor a TV/SAT. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Možnost ubytování v pokojích vyšších kategoriích či suitách.

Pro děti

Pro rodiče je k dispozici hlídání dětí

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Muscat

44°C Jasno