800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHANGRI LA´S BARR AL JISSAH AL HUSN

Luxusní vesnička, zahrnující 3 samostatné hotely sítě Shangri-La je zasazena do kouzelného zálivu Al Jissah a obklopena dramatickou scenérií rozeklaných skal. Vzdálenost do centra Maskatu je 15 minut. Hotel Al Waha (Oáza) je ideální pro rodinnou dovolenou, hotel Al Bandar (Město) se nachází v srdci resortu a hotel Al Husn (Hrad) je exkluzivní šestihvězdičková část resortu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nedávno otevřený luxusní hotelový komplex leží přímo na pláži Barr Al Jissah. Hotel leží v soukromém zálivu, centrum hlavního města sultanátu je vzdáleno 15 minut jízdy.

Vybavení

Hotelový komplex se skládá ze tří hotelů, z nichž každý je jiný a něčím specifický – Al Husn aaaaaa (zámek), Al Bandar aaaaa (městečko) a Al Waha aaaaa (oáza). Součástí každého ze tří hotelů je prostorná vstupní hala s recepcí a lobby barem, v resortu se nachází 13 restaurací, 6 barů, noční klub, směnárna, plně vybavená konferenční místnost, půjčovna aut, lázeňské centrum, salon krásy, sauna, kadeřnictví, knihovna. K vnějšímu vybavení patří bazény o celkové rozloze 6 000 m2, 500 m dlouhá líná řeka, tzv. lazy river, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu.

Pokoje

Hotel disponuje celkem 680 vkusně zařízenými pokoji. Pokoje mají klimatizaci, koupelnu/WC, telefon, TV/sat., trezor, minibar, vysokorychlostní připojení na internet, kávovar. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou bufetu nebo v restauraci a la carte.

Náš názor

Luxusní hotel v Ománu nedaleko hlavního města Muscat vhodný pro náročnou klientelu.

Pláž

Přímo u hotelu je privátní písečná pláž.

Sportovní nabídka

4 tenisové kurty, jacuzzi, posilovna, sauna, potápěčské centrum, možnost šnorchlování.

Děti

Dětský bazén, dětský klub, hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).

Karty

VISA, EC/MC.

Web

www.shangri-la.com/muscat/barraljissah/en/index.aspx

Wellness

Pro Shangri-La hotely tolik typické Spa Chi nabízí klientům relaxaci v podobě různých terapií a masáží. Spa je umístěno v celkem dvanácti vilkách a patří mezi největší spa v sultanátu.

Možnosti ubytování

Počasí

Muscat

25°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL SHANGRILA ALBANDAR

HOTEL SHANGRILA ALBANDAR

Omán, Muscat

Cena od: 34 150 Kč

Pro skupinu: