800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHANGRI-LA´S BARR AL JISSAH RESORT AND SPA

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Resort, kde se snoubí prvotřídní kvalita s nedotčenou přírodou a jedinečnou pláží! Komplex tří luxusních hotelů, z nichž část Al Husn je určená jen pro dospělé! Klenotem resortu jsou velkolepé lázně Chi Spa, největší a nejkrásnější v celém Sultanátu!

Poloha

Muscat, přímo u 600 m dlouhé idylické privátní písečné pláže, v zálivu Barr Al Jissah, mezi horami a tyrkysově zbarveným mořem Ománského zálivu, v rozlehlé 50 ha zahradě, cca 15 minut od centra města a cca 45 minut jízdy od letiště a golfového hřiště. Patří do hotelového řetězce Shangri-la.

Popis resortu

Resort se skládá ze 3 hotelů:
Al Waha 5* – „Oáza“, 262 pokojů, největší hotel resortu, ideální pro rodiny s dětmi, všechny pokoje s výhledem na moře, bazény s línou řekou (500 m).
Al Bandar 5*+ – „Město“, 198 pokojů s výhledem na bazény a moře, kulinářské centrum a tepající srdce resortu inspirované starým Muscatem.
Al Husn 6* – „Zámek“, 180 pokojů, 6* luxusní hotel s panoramatickým výhledem na celý resort a vlastní privátní pláží. Jen pro dospělé nad 18 let.

Při vjezdu do komplexu se nachází Omani Heritage Village, kde najdete desítky stánků se suvenýry a uměleckými řemesly ve stylu starodávného souku a velký amfiteátr.

Vybavení resortu

klimatizace, 21 restaurací, kaváren a barů s výhledem na moře a pláž, 3 bazény s bary (teplotně regulované), dětský bazén, jacuzzi, lázně, sauna, masáže, salón krásy, fitness, potápění, vodní sporty, windsurfing, tenis, golf, minigolf, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, zdarma shuttle bus do centra města.

Vybavení pokoje

Superior pool view pokoj - hotel Al Waha: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, terasa nebo patio, žehlící prkno s žehličkou. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře) nebo plné penze - vše formou bufetu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 45 min.

Počasí

Muscat

40°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MUSCAT INTERCONTINENTAL

HOTEL MUSCAT INTERCONTINENTAL

Omán, Muscat

Cena od: 29 630 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SHANGRI LA´S BARR AL JISSAH AL WAHA
10

HOTEL SHANGRI LA´S BARR AL JISSAH AL WAHA

Omán, Muscat

Cena od: 30 610 Kč

Pro skupinu: