800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARK INN MUSCAT

Hotel je ideálně situován nedaleko obchodního a nákupního centra, v severní části hlavního města Muscat. Mezinárodní letiště je vzdáleno 15 – 20 minut jízdy. Celková kapacita hotelu je 175 pokojů. Hotel se nachází několik minut chůze od písečné pláže a poblíž k Shatti Al Qurum, hlavního diplomatického centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se 175 pokoji se nachází v nově vybudovaném obchodním centru Muscat, od mezinárodního letiště v Muscat je hotel vzdálen asi 15 km. Nedaleko od hotelu se nachází známé obchodní centrum Muscat Grand Mall, kam hotel zajišťuje bezplatnou dopravu. Známé orientální tržiště Muttrah Souk a starý střed města je od hotelu vzdálen cca 20 km. Písečná pláž Al Gubra Beach se nachází ve vzdálenosti asi 3 km od hotelu, doprava na pláž je možná místní taxislužbou.

Vybavení

V moderní výškové hotelové budově je vstupní hala s recepcí a směnárnou, posilovna, bar, konfereční místnosti. Bazén s teplotní regulací vody a bar je umístěn na střeše hotelu, lehátka u bazénu jsou zdarma.

Ubytování

Příjemně zařízené  pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, LCD TV/SAT, trezor, vanou konvici, minibar (konzumace je za poplatek). Internetové WiFi připojení je za poplatek.

Náš názor

Příjemný hotel s živou mezinárodní atmosférou ležící nedaleko pláže a zároveň v blízkosti obchodního centra Muscat. Ideální volba pro cestovatele, pro poznávání, odpočinek i nákupy.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:za příplatek bufetové či výběr z menu

Služby za poplatek

Internetové připojení WiFi

Povinné příplatky

Vratný depozit: cca 100 EUR za pokoj a den (přesná částka se odvíjí od typu ubytování, stravování a délky pobytu.
Vízum: vstupní turistické vízum se vydává a platí přímo na mezinárodním letišti v Muscat. Orientační cena 25 USD pro pobyty v maximální délce do 9 nocí.

Počasí

Muscat

32°C Jasno

×