800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFascinující Salalah

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN

Odlet z Prahy do Salalah.

2. DEN

Přílet do Salalah, transfer do *** hotelu, volný den, možnost individuálního volna, prohlídky města nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu.

3. DEN

Snídaně v hotelu, odjezd na prohlídku Salalah. Návštěva archeologického parku Al Balid a starověkého přístavu. Seznámení s historií města a kraje kadidla. Kadidlo je po ropě nejdůležitějším exportním artiklem Ománu. Prohlídka mešity Sultána Qaboose a zastavení na arabském trhu Al Haffa Souk s možností nákupu suvenýrů.

4. DEN

Snídaně v hotelu, individuální volno, možnost fakultativních výletů, nákupů nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu.


5. DEN

Snídaně v hotelu. Výlet na východ města Salalah spojený s návštěvou pevnosti Taqah. Prohlídka starověkých ruin Sumharam, místa
královny ze Sáby. Prozkoumáte rybářské městečko Mirbat, které bylo v minulosti hlavním městem provincie Dhofár a také důležitým obchodním přístavem na cestě z Persie do Evropy.

6. DEN

Snídaně v hotelu, individuální volno, možnost fakultativních výletů, nákupů nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu.


7. DEN

Snídaně v hotelu. Půldenní výlet na západ od města Salalah do pouště a na pláže Indického oceánu. Navštívíte horské prameny Ayn Razat, ochutnáte velbloudí maso a mléko. Budete fascinováni horskou krajinou a jednou z nejkrásnějších pláží v Ománu – Mughsayl. Na konci pláže budete pozorovat bizarní vápencové skály a tzv. suflérky – otvory, kterými tryská mořská voda při vysokém příboji.

8. DEN

Snídaně v hotelu, individuální volno, možnost fakultativních výletů, nákupů nebo koupání na veřejné pláži, případně na hotelové pláži dle kategorie hotelu, odlet ze Salalah.

9. DEN

Přílet do Prahy.

Počasí

Salalah

33°C Polojasno