Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Polsko | Velkopolsko | Stettin

Arkona

   Hodnocení

   52 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel pochází z roku 1970. Objekt má 62 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde šatna a hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a jídelna. Jsou zde i různé obchody. Je zde novinový stánek. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. K nabídce patří i prádelna. V jednom z 2 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení a koupelna. Pokoje mají koberec a je v nich dvoulůžková postel. Ke standardnímu vybavení patří lednička. K základnímu vybavení patří telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté mohou odpočívat na terase. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

   Stravování

   V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248