Portugalsko | Algarve | Albufeira

ALFAMAR BEACH AND SPORT RESORT

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3691 hodnocení

  Poloha a popis

  Náš názor

  Hotel u krásné pláže s množstvím sportovních aktivit všeho druhu. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Výhodná cena.

  Poloha

  100 m od dlouhé krásné písečné pláže Praia da Falesia, hotel obklopen piniovým hájem, umístěn v klidné oblasti na vyvýšeném místě mezi letovisky Albufeira a Vilamoura. Autobusová zastávka nedaleko hotelu, linkové spojení s Albufeirou, která je vzdálena cca 13 km, letiště ve Faru 35 km. V okolí naleznete golfová hřiště: 9jamkové golfové hřiště (2,5 km), 18jamkové hřiště (20 km).

  Vybavení

  vstupní hala s recepcí, restaurace, snack bar, bar u bazénu i na pláži, minimarket, konferenční místnost, vnitřní bazén, venkovní bazén, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, možnost zapůjčení plážových osušek (kauce cca 10 EUR/kus). Jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, SPA, volejbal, házená, běžecká dráha, stolní tenis, 13× tenisové kurty, 2× kryté kurty na tenis (za poplatek), 3× travnatá fotbalová hřiště, tělocvična/fitness, sportovní aktivity (vše za poplatek, více informací na recepci). Denní a večerní animační programy pro děti a dospělé (v hlavní sezóně).

  Ubytování

  172 standardních pokojů nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor a WiFi připojení (za poplatek), balkon nebo terasu.

  Strava

  polopenze, za příplatek plná penze

  Pro děti

  dětská postýlka (zdarma).

  Služby za poplatek

  trezor na pokoji, WiFi na recepci a na pokojích, internet, sportovní aktivity, kurty, hřiště, SPA, vodní sporty na pláži.