Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Portugalsko | Algarve | Albufeira

Apartamentos na Marina de Albufeira

   Hodnocení

   41,472 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový komplex má 30 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, hospoda, dětská herna, služba hlídání dětí a prádelna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je tady sejf. K dispozici je také lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici pračku. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. V koupelnách je vysoušeč vlasů. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, tenis a golf.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248