Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Portugalsko | Algarve | Santa Eulalia

Cheerfulway Palmeiras de Sta Eulalia

   Hodnocení

   4.5135 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel je z roku 2009. Objekt nabízí hostům celkem 106 pokojů. Areál má celkem 10 vil/domů. Je zde hotelový sejf, směnárna, novinový stánek a kadeřnictví. Přístup k internetu ve společných prostorách hostům umožňuje zůstat v kontaktu se světem. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. K dispozici je také lednička a mikrovlnná trouba. Dále je zde pračka a sada na žehlení. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. Některé pokoje jsou bezbariérové. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

   Sport/zábava

   Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Apartmánový hotel má bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Pro aktivní hosty je v nabídce jízda na kole/horském kole (za poplatek).

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248