800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAO RAFAEL ATLANTIC

  • 10 min. jízdy od města Albuferia
  • Hotel je obklopen rozsáhlou zahradou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Sao Rafael Atlantic Hotel se nachází pouhých 10 minut jízdy od města Albufeira.

Pokoje

São Rafael Atlantic Hotel nabízí světlé, vzdušné pokoje s vlastní terasou a výhledem na oceán nebo rozlehlou zahradu. Pokoje jsou zařízeny ve světlých odstínech a vybaveny jen několika kusy designového nábytku. Mají vlastní koupelnu s masážní sprchou a toaletními potřebami zdarma. V pokojích je k dispozici klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, TV sat, Mini bar, konvice, wifi.

Hotel

São Rafael Atlantic Hotel je luxusní 5-hvězdičkový resort. Je obklopen rozsáhlou zahradou s 1000 olivovníky a palmami. K dispozici jsou 4 restaurace k dispozici, včetně plážové restaurace a 4 bary. Pro děti hotel nabízí dětský klub s TV, hernu a širokou škálu aktivit pro ty nejmenší. Hlídání dětí je k dispozici na vyžádání.

Zábava

Golf, bazén, sauna, jacuzzi, parní lázeň, skotská vana, suché a mokré terapie, masáže, fitness.

Hřiště

Salgados
18-ti jamkové hřiště Salgados golf se nachází na rovném pozemku v oblasti Algarve. Na hřišti je poměrně nízká vegetace, doplněná nespočtem vodních překážek. Celková délka hřiště Salgados je 6000 metrů. Salgados golf stojí hned za písečnou pláží Praia de Gale.

Morgado
CS Morgado Golf je mistrovské golfové hřiště a nachází se mezi horami a mořem. Délka hřiště je 6399 metrů a par 73. Klubovna nabízí nádherný panoramatický výhled na hřiště a okolní přírodu. Hlavní charakteristikou hřiště jsou velké greeny, které kladou vysoké nároky na dobré patování. Nesmíme také zapomenout zdůraznit hluboké bunkry, které jsou spíše typické pro skotská hřiště. Vítr, jak je to obvyklé v Algarve, může hrát také velkou roli při dobývání jamek.

Álamos
Hřiště je charakteristické dvěma velkými jezery a krásným výhledem na hory Monchique. Zeleň je menší, ale pravidelná. Nepravidelné fairwaye jsou mnohem přísnější než na hřišti Morgado, které leží v těsné blízkosti.

Příplatky

- polopenze (bez nápojů) 660,-
- plná penze (bez nápojů) 1150,-

Počasí

Albufeira

19°C Polojasno

×