800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAlgarve s hvězdicovými výlety

  • 8-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Nechcete jen ležet u moře, ale blíže poznat i místo svého pobytu?

Poloha

Den 1: Algarve
Přílet, transfer do hotelu, individuální program.

Den 2: Algarve - volný den (snídaně)
Individuální program v plážovém letovisku.

Den 3: Celodenní výlet "To nejlepší z Algarve" (snídaně)
Tento den se vypravíte na západní stranu Algarve, kde se nalézají zdejší nejvýznamnější historické památky. Začnete v malebném městečku Silves s maurským hradem, římským mostem i gotickou katedrálou. Na cestě na nejvyšší horu na Algarve - Foia (902 m n.m.) se budete moci kochat panoramatickými výhledy, pozorovat zdejší vegetaci i ochutnat zdejší tradiční alkoholický nápoj medronho. Zastávka na oběd (není v ceně) s možností vyzkoušet např. chuť slavného kuře piri piri. Poté navštívíte lázeňské horské středisko Caldas de Monchique a zdejší starou farmu Parque de Mina, která přibližuje život bohatých vrstev společnosti na Algarve v dobách minulých. Poté se již navrátíte k moři, kde uvidíte přístavní město Lagos, odkud vyplouvali Portugalci na své objevitelské výpravy, městečko Sagres, kde vybudoval Jindřich Mořeplavec v pevnosti slavnou námořní akademii, a mys Cabo de Sao Vicente, nejzápadnější bod jižního Portugalska. Návrat do hotelu.

Den 4: Algarve - volný den (snídaně)
Individuální program v plážovém letovisku.

Den 5: Zábavní vodní park Zoomarine NEBO plavba podél pobřeží (snídaně)
Zvolte si program na tento den, který vám bude více vyhovovat (již při rezervaci zájezdu). Akční celý den na vás čeká ve vodním zábavním parku Zoomarine (v ceně transfer do parku a vstupné). Jednou z nejoblíbenějších atraktivit jsou zde vystoupení s delfíny. Setkáte se však i s jinými obyvately vodní říše, ptáky a tropickou flórou. Vodní radovánky si budete moci samozřejmě vyzkoušet na vlastní kůži. Plánek parku viz http://www.zoomarine.pt/en/discover-the-park. Pokud vás zajímají spíše přírodní scenerie, vydejte se na lodní výlet (začátek v přístavu v Albufeira, trvání cca 2,5 hodiny). Nejprve se poplavíte podél nejkrásnějších pláží Algarve a velkolepých jeskyní až k majáku Alfanzina a poté loď zamíří do hlubších vod na otevřené moře k pozorování delfínů v jejich přirozeném prostředí (není možno 100% zaručit, že delfíny uvidíte, nicméně posádka lodi pro to udělá maximum na základě zkušeností a spolupráce s rybáři).

Den 6: Výlet do Loule (snídaně)
Tento den vás vezmeme do Loule, jednoho z nejrušnějších a nejbarevnějších míst na Algarve. Mezi místními obyvately se budete moci projít po tržišti s ohromnou nabídkou čerstvého ovoce a zeleniny i po malebných úzkých uličkách s řemeslnickými obchůdky. Na tento půldenní dopolední výlet se odjíždí po snídani cca v 9 h, návrat cca do 14.30 h.

Den 7: Algarve - volný den (snídaně)
Individuální program v plážovém letovisku.

Den 8: (snídaně)
Check-out z hotelu, transfer na letiště k návratu zpět do ČR.

Pořadí výletů se může změnit - harmonogram obdržíte při nabídce. Jedná se o skupinové výlety s anglicky mluvícím průvodcem/doprovodem. Pokud byste některý výlet nechtěli absolvovat nebo místo něho jet na jiný - neváhejte nás kontaktovat, zpracujeme vám program na míru.

Stravování

snídaně

Ubytování

Albufeira - Vila Recife Hotel ***
http://www.grupofbarata.com/vilarecife/en/hotel-overview.html

Lokace: ve výhodné poloze u centra starého města, v docházkové vzdálenosti restaurací, barů i památek
Pláž: cca 5 min. chůze
Ubytování: 92 pokojů s kimatizací, TV, miniledničkou
Zařízení hotelu: snídaňová místnost, bar, možnost pronájmu trezoru na recepci, směnárna, zdarma Wifi v lobby hotelu
Aktivity a zábava: bazén, možnost pronájmu kol, vodní sporty na pláži, zábavní možnosti ve městě

Pokud bude výše uvedený hotel obsazený ve vámi požadovaných termínech, nabídneme vám ubytování v podobném hotelu.

Počasí

Albufeira

19°C Převážně oblačno

Algarve

19°C Převážně oblačno

×