800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA DOM JOAO

Komfortní 4* hotel s excelentní polohou na pláži Alvor. Hotel se nachází 30 minut jízdy od letiště Faro, 5 km od Portimaa a 1 km od vesnice Alvor.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Renovovaný moderní hotel přímo na pláži, v klidném místě, pěší procházkou dostupné centrum letoviska Alvor, skvělá dostupnost na golfová hřiště Vale Pinta Golf a Quinta do Gramacho Golf (více informací na www.pestanagolf.com).

Ubytování

Moderní prostorné klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě, koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, radiem, telefonem, trezorem (za poplatek).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a’la carte restaurace, 2 snack bary (u bazénu, na pláži), 2 bary (hlavní – večer s živou hudbou, na pláži), 3 bazény s mořskou vodou – z toho 1 vnitřní, 2 bazény pro děti, fi tness, sauna, turecká lázeň, konferenční místnosti, bowling, stolní tenis, kulečník. Služby za poplatek: sportovní aktivity – v hotelu, vodní sporty na pláži, internetový koutek, poblíž hotelu tenis, jízda na koni, golfová hřiště. Pro děti: 2 dětské bazény, 2 hřiště, v letní sezóně (červen–září) miniklub.

Stravování

Snídaně: bufetové. Obědy: servírované menu – za příplatek, večeře: bufetové za příplatek.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Moderní zcela renovovaný hotelový komplex s polohou přímo u pláže. Ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro golfisty. Díky profesionálnímu zázemí hotelového řetězce Pestana zaručena vysoká kvalita služeb – doporučujeme i náročnějším klientům. Vhodný také pro pořádání konferencí či seminářů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Albufeira

20°C Jasno

Algarve

20°C Jasno

×