800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA GOLF RESORTS

Pestana Golf Resorts se nachází u města Carvoeiro necelou hodinu cesty z letiště Faro. Resort nabízí 6 golfových hřišť, která patří mezi nejlepší v Portugalsku a akademii.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pestana Golf Resorts se nachází u města Carvoeiro necelou hodinu cesty z letiště Faro. Resort nabízí 6 golfových hřišť, která patří mezi nejlepší v Portugalsku a akademii.

Hotel

1 - 3 ložnicové apartmány.
Algarve apartmány jsou umístěny v uzavřené a soukromé oblasti s společným bazénem, dětským hřištěm, tenisovým kurtem, víceúčelovým hřištěm. Maximální kapacita apartmánů se pohybuje mezi 2 až 6 dospělými a 2 až 4 dětmi. Každý apartmán je plně vybavený a zařízený. Všechny apartmány mají plně vybavené kuchyně, obývací pokoje a velké balkony.

Zábava

Několik golfových hřišť v okolí, přístav, pláže, tenis, výlety po okolí.

Hřiště

Alto Golf Course

Nachází se mezi malebnou vesničkou Alvor a rušným turistickým centrem Praia da Rocha a stalo se jedním z nejpopulárnějších golfových hřišť v Algarve. Hřistě navrhl legendární golfový architekt Sir Henry Cotton. Zvlněné ferveje a zvýšené greeny testují hráče s nízkým hendikepem a zroveň poskutují příjemný zážitek průměrným hráčům. Alto uspokojí všechny vaše golfové potřeby díky kombinaci fantastického hřiště, profesionálního a přátelského personálu, plně vybavené golfové klubovny, driving range na špičkové úrovni a profesionální golfová akademie PGA.

Alto Golf Course

Hřistě se nachází poblíž několika úchvatných pláží a pestré nabídky restaurací s tradiční i mezinárodní kuchyní, je to tudíž perfektní místo pro vytoužený odpočinek na slunci.

Gramacho Golf Course

Nick Price, bývalá golfová jednička, se spojil se známý golfovým architektem Ronaldem Freamem, a společně vytvořili toto jedinečně navržené hřiště s 18-ti jamkami a 27 různorodými greeny, které hráči umožňují hrát na tom samém hřišti vícekrát, pokaždé s jinými greeny a novými výzvami. Tato designová technika má na svědomí takové rozmístění greenů a ochranných bunkrů tak, že je toto 18-ti jamkové hřiště skutečnou výzvou. Pozice odpališť pomáhá navýšit počet možností hry ještě více. Ve stylu Nicka Price byly již existující úžasné charakteristiky tohoto místa, od valounů a suchých kamenných valů, až po fíkové, karobové a olivové keře, doplněny o mistrně rozmístěná jezírka a bunkry. Výsledkem těchto překážek v kombinaci s designem greenů a fervejí je náročné, ale zároveň atraktivní hřiště, které si po celý rok udržuje turnajový standard.

Silves Golf

je sice klidným místem, ale samotné hřiště není žádnou příslovečnou procházkou růžovým sadem. Už na první jamce je třeba překonat dvě překážky na obou bocích. Hrdinský a přímý úder odmění hráče snadným přístupem do kopce. Hřiště Silves povzbuzuje a odměňuje nebojácnou hru. Vynikající stav hřiště po celý rok je ideální pro nízké skórování. Toto hřiště jakožto neúprosná zkouška preciznosti nemá obdoby. Je to archetyp maskulinního golfového parku. Většina jamek nabízí úchvatný pohled na hory a na údolí s palmovými a olivovými hájky. Náročnost bunkrů je dostatečnou obranou proti drtivému útoku skutečných pánů této hry.

Vale da Pinta Golf Course

Hřiště Pinta je jedním j nejlépe navržených hřišť Evropě. Je to šampionátní hřiště s výjimečným rozvržením navrženým slavným americkým golfovým architektem Ronaldem Freamem. Otevřeno bylo v roce 1992. Hřiště získalo zaslouženou pověst díky skvělé úrovni údržby hřiště a také díky svému designu, který z něj činí výzvu pro hráče všech úrovní. Hřiště Pinta pětkrát za sebou hostilo Seniors Tour. Freveje jsou z bermudského trávníku. Strategicky rozmístěné písečné bunkry chrání greeny oseté trávou Pen Cross Bent a dvě ornamentální jezírka ovlivňují hru na čtyřech různých jamkách podél hřiště. Zvlněný terén lemují olivovníky, z nichž některé jsou až 600 let staré, a jednou velice speciální charakteristikou tohoto hřiště je olivovník, který je starý více než 1 200 let!

Beloura Golf Course

18ti jamkové hřiště par 72 uvedené do provozu v roce 1993.
Zelenající se podhůří pohoří Sintra nabízí dechberoucí kulisu pro golfové hřiště Pestana Beloura. Golfové hřiště navrhl slavný americký architekt Rocky Roquemore a představuje příjemnou výzvu pro golfisty všech úrovní. Přes 40.000 eukalyptů, dubů, borovici, magnolií, palem a jiných exotických stromy a rostliny byly vysazeny na jemně zvlněné hřiště, které měří 5,573 metrů z pánských odpališť a 5,173 z podložek pro ženy. Voda vstupuje do hry na mnoha jamkách, ferveje jsou obklopeny různými jezery a potoky.

Sport a zábava

Příplatky

Snídaně - 320,- Kč/den.
Polopenze - 820,- Kč/den.

Počasí

Albufeira

20°C Jasno

Algarve

20°C Jasno

×