800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CASTRO MARIM GOLFE

  • Luxusní resort
  • Golfové hřiště s 27 jamkami
  • Nádherný výhled na atlantický oceán

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Castro Marin Golfe and County Club se nachází v JV části Portugalska (Algarve) asi 40 minut od letiště ve Faru nebo 1 hodinu od letiště Sevila.

Hotel

Luxusní golfový resort s 27 jamkami, obklopený přírodní rezervací s výhledem na Atlantický oceán, přírodní rezervace, River Guadiana a golfové hřiště.

VILLAGE HOUSES

- Dvou nebo tři ložnicové Village Houses
- Přízemí - jedna nebo dvě ložnice s vlastní koupelnou, kuchyňský kout, chodba, WC pro hosty, komora, obývací pokoj, terasa
- První patro - master apartmá s vlastní koupelnou, malá soukromá terasa
- Terasa s okolní zahradou

Zábava

Golf, jezdectví, plavání, fotbal, jogging, tenis, rybaření, lov nebo fotografování, všechny druhy vodních sportů.

Hřiště

Castro Marim Golf
Nachází se na vyvýšeném místě, s nádherným výhledem na sever, směrem k hřebeni kopce, který odděluje Algarve od provincie Alentejo. Na východě tvoří hranice mocný Guadiana se sousední Španělskem, zatímco třpytivý Atlantic uvidíte na jihu.

Tři devíti jamkové smyčky navrhl Terry Murray - "The Grouse', "The Atlantic" a "Guadiana" - tvoří tento atraktivní Golf & Country Club resort ve východní Algarve.

Castro Marim, první hřiště na východě Algarve, přináší hráčům nádherné výhledy na Atlantický oceán, řeku Guadiana a nedalekou přírodní rezervaci. Kopcovitý terén obklopený borovicovým lesem vyžaduje vzhledem k množství vodních překážek defenzivní hru, kterou dále ztěžují strategicky rozmístěné bunkery a vítr vanoucí od moře. Libovolné možnosti kombinace devítek nabízí golfistům hřiště, které nikdy neomrzí.

Příplatky

Snídaně - 240,- Kč/den.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Albufeira

22°C Skoro jasno

Algarve

22°C Skoro jasno

×