800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FARO

Čtyř hvězdičkový hotel se nachází v centru města Faro, vedle přístavu a historické čtvrti. Zhruba 4,5 mil od mezinárodního letiště Faro, 0,3 míle od autobusového nádraží a 0,5 mile od vlakového nádraží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyř hvězdičkový hotel se nachází v centru města Faro, vedle přístavu a historické čtvrti. Zhruba 4,5 mil od mezinárodního letiště Faro, 0,3 míle od autobusového nádraží a 0,5 mile od vlakového nádraží.

Ubytování

Každý z komfortních pokojů má plně vybavenou koupelnou, individuální klimatizaci, přímé připojení telefonní linky, připojení k internetu, kabelovou TV, rádio, minibar. Hotel nabízí praní a chemické čištění.

Vybavení

Hotel se může pochlubit 90 moderními pokoji, včetně 3 apartmá, restaurací, barem a panoramatickou terasou v horním patře s výhledem na úžasné Ria Formosa a historickou část města. Hoteloví hosté mohou využít podzemní parkoviště s kapacitou pro 70 vozidel. Hotel se nachází na skvělém místě v centru města Faro, vedle komerčních prostor a historické čtvrti.

Zábava

Výlety lodí na různé ostrovy Ria Formosa, vodní sporty, golfová hřiště a různé výlety na pobřeží. Od června do září nabízíme našim hostům zdarma výlet katamaránem do "Ilha deserta" (Ilha da Barreta), ve Ria Formosa. Nádherné prostředí bez domů a vozidel, kde se vám budou líbit nádherné pláže s krásnou přírodou a příjemný zvuk zpěv ptáků ... čistá příroda!

Hřiště

The Oceânico - Pinhal Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 353 Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Robertem Trentem Sr v roce 1985. Jde o druhé hřiště postavené ve Villamouře a otevřené v roce 1976. Původním designérem byl Frank Pennink, architekt nedalekého Vilamoura Old Course. Během let došlo k několika úpravám, z čehož tou nejdůležitější byla renovace vedená Robertem Trentem Jonesem Sr v roce 1985. Je pro něj typický zvlněný parklandový terén posetá pajehličníky a atlantskými borovicemi, které lemují mnoho místních fervejí několik jich stojí přímo na fervejích nebo poblíž greenů. Jezírka a potok vstupují do hry na pěti jamkách, ale pro nadprůměrné hráče nejsou skutečnými hrozbami. Aby se udržel krok s technickým pokrokem u holí a míčků, bylo nedávno několik jamek prodlouženo s 72-parové hřiště nyní měří 6 353 metrů od bílých odpališť. U klubovny došlo na přelomu tisíciletí ke kompletní renovaci a modernizaci. Z velké verandy si nyní můžete užívat panoramatický pohled na vynikající driving range a tréninková zařízení.

The Oceânico - The Millennium Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 176 Architekt Martin Hawtree Toto konvenční 72-parové hřiště bylo otevřeno v roce 2000, i když posledních devět úplně předělaných jamek - původně součást 27-jamkového Laguna Course - bylo dokončeno v jejich originálním rozložení o deset let dříve. Renovace a úplně nová vnější polovina byly naplánovány slavnými golfovými architekty, Hawtreem.

The Oceânico - Old Course

18 jamek PAR 73 Délka 6 254 Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Martinem Hawtree v roce 1996 Hřiště s parklandovým rozložením od Franka Penninka se nachází v srdci Vilamoury pouhých 20 minut cesty z letiště Faro. Jedním z nejstarších v regionu a známé po celém golfovém světě. Často se mu říká Velká Dáma hřišť v Algarve. Stáčí se okolo působivý borovic - které tvoří hlavní překážky - před mírně zvlněný přírodní terén. I když bylo hřiště otevřeno v roce 1969, o 27 let později došlo k jeho úplné renovaci a modernizaci, ačkoliv skvělé hlavní rozložení zůstalo téměř beze změn. Spolu se zkvalitněním Vilamoura Old Course došlo i k postavení nové klubovny a sousedícího greenu pro patování. Jako u ostatních vilamourských hřišť se i zde striktně dodržuje ochrana životního prostředí pomocí detailních řídících systémů spolu se směrnicemi ustanovenými standardizací ISO 14001, a za pomoci programů Green Globe a Committed to Green.

The Oceânico - Victoria Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 609 Architekt Arnold Palmer Hřistě bylo navrženo Arnoldem Palmerem, jendou z největších legend tohoto sportu, a jeho dřívější vlastníci do něj investovali 18 milionů Euro. Stalo se nejambicióznějším portugalským projektem, jehož cílem bylo stát se jedním z nejlepších golfových komplexů v celé Evropě.

Victoria Clube de Golfe se stane pátým a nejexkluzivnějším klubem v tomto letovisku. To bude ideální stav pro to, aby se tento klub stal také hlavním dějištěm důležitých mezinárodních turnajů pořádaných v Algarve a potažmo celém Portugalsku. Palmer, jehož designérská společnost již vytvořila 500 hřišť po celém světě, toto hřiště navrhl, a Southern Golf, největší budovatel golfových hřišť v Evropě, získal kontrakt k jeho realizaci. Oceânico Victoria je 18-ti jamkovým hřištěm s parem 72 měří 6 609 metrů z bílých odpališť. Několik umělých jezírek zajišťuje pro hráče potřebné překážky, a zároveň slouží jako reservoár vody pro zavlažování.

The Oceânico - Laguna Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 121 Architekt Joseph Lee Hřiště je položené na nížinném pobřežním terénu. Mnoho vodních překážek a málo stromů z něj činí hřiště, které se od těch ostatních v tomto letovisku velmi liší. Mnoho jeho jamek zprostředkovává golfovou atmosféru. Toto hřiště navrhl americký golfový architekt Joseph Lee a otevřeno bylo v roce 1990. Mnoho dřívějších návštěvníků v něm pozná část dřívějšího hřiště Vilamoura III s 27 jamkami. Už roky se hřiště neustále upravuje. Hřiště měří 6 121 metrů z bílých odpališť, jeho par je 72 a zahrnuje několik jezírek, která ovlivňují hru celkem na jedenácti jamkách. Kromě toho, že slouží jako překážky a zásobárny vody, je jejich užitečným cílem také přilákat různé druhy usedlého i stěhovavého vodního ptactva, obojživelníky, vydry, mořské želvy a další. Hlavní developeři Villamoury, společnost Lusotur, založili nedaleko hřiště rovněž přírodní park. Kromě jezírek a působivého počtu 79-ti bunkrů je další překážkou vítr, který přes tuto poněkud otevřenou oblast často fouká. Laguna sdílí velký, přívětivý klub se sousedícím Millennium Course.

Počasí

Albufeira

21°C Jasno

Algarve

21°C Jasno

×