800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA GALÉ LAGOS

4-hvězdičkový luxusní resort Vila Gale se nachází přímo na nábřeží Lagos, podél písečné pláže Praia Meia a 5 minut od Lagos Marina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

4-hvězdičkový luxusní resort Vila Gale se nachází přímo na nábřeží Lagos, podél písečné pláže Praia Meia a 5 minut od Lagos Marina.

Ubytování

Výbava pokojů - balkón, klimatizace, telefon s přímou volbou, telefon na WC, kabelová TV, LCD obrazovka, rádio, trezor, vysoušeč vlasů, fax / modem připojení, minibar, elektronický bezpečnostní zámek.

Vybavení

Nabízí 248 standardních pokojů a 38 apartmá, které se těší blízkosti k moři. Výzdoba Vila Galé Lagos je v portugalském stylu a podílela se na ní řada renomovaných portugalských dekoratérů.

Zábava

Golf, putting green, tenisové kurty, volejbal, bazén, výlety po okolí, moře.

Hřiště

Boavista Golf Resort

Boavista Golf Resort byl otevřen v lednu 2002 a rychle se stal jedním z předních hřišť západního Algarve. Toto impozantní 18 jamkové hřiště nabízí výjimečné hrací podmínky a bylo navrženo Howardem Swanem. Boavista nabízí dvě odlišné části - Resort část (1. až 3. a 13. až 18.) a Country část (4. až 12.) -, které poskytují řadu atraktivních a zajímavých jamek. Od prvního odpalu až po poslední putt kurz nabízí různé úkoly pro všechny úrovně golfistů. Žádný golfista, který hraje 194 metrů přes rokli na jamce č.6 par 3. nikdy nezapomene na ten zážitek. Od jamky 13 až po 17 je ve hře spousta vodních ploch, které jsou součástí zavlažovacího systému a hemží se spoustou vodních ptákůi. Úchvatný výhled, úžasné přírodní scenérie a křišťálově čistý Atlantský oceán, který je viditelný z většiny jamek, to vše dohromady vás uchvátí a toto hřiště si zamilujete.

Onyria Palmares Golf

V přírodním amfiteátru zálivu Lagos, Robert Trent Jones II vytvořil v Evropě další velkolepé golfové hřiště, Onyria Palmares Golf. Záměrem tohoto mimořádného amerického návrháře golfovéhých hřišť bylo sestavit 27-jamkové golfové hřiště, které maximalizuje potenciál svého výjímečného prostředí. Výsledkem je golfové hřiště úchvatné přírodní krásy, které je radost hrát. Hřiště bylo otevřeno jako 18ti jamkové v říjnu 2010 a dalších 9 jamek na plné 27mi jamkové hřiště pak v červnu 2011.

Robert Trent Jones II navrhl golfové hřiště nejvyšší mezinárodní turnajové úrovně, stejně tak jako i příjemné pro členy a golfisty všech úrovní. Naleznete zde spoustu výzev hlavně z bílých odpališť. Onyria Palmares Golf se skládá ze tří vracejících devítijamkové smyček, které lze hrát v libovolném pořadí. Každá devítka - Alvor, Lagos a Praia - má svůj vlastní charakter a atmosféru.

Příplatky

Polopenze - 480,- Kč/den.

Počasí

Albufeira

22°C Jasno

Algarve

22°C Jasno

×