800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TUROÁSIS

Hotel Turoásis se nachází asi 50km východně od letiště ve Faru a 250 m od pláže Manta Rota.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Turoásis se nachází asi 50km východně od letiště ve Faru a 250 m od pláže Manta Rota.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje a apartmá mají vlastní koupelnu. Pokoje v přízemí mají přístup do zahrady, pokoje v 1. patře mají výhled na moře. Pokoje mají celou řadu zařízení, včetně vysoušeče vlasů, telefon s přímou linkou a TV se satelitním příjmem.

Vybavení

Hotel byl renovovaný v roce 2009, má klidnou a přátelskou atmosféru, poskytuje příjemné chvíle odpočinku. Je ideálním místem pro ty, kteří si potřebují odpočinout ve velmi klidném prostředí, obklopeným krásnou zahradou s přímým přístupem na pláž. Hotel má 22 pokojů a 4 apartmány výhledem na moře, stejně jako bar, restaurace, konferenční místnosti, herny a soukromé parkoviště.

Zábava

Golf, tenisový kurt, herna, kulečník, venkovní bazén, jízda na kole, pláž.

Hřiště

Quinta do Vale

Quinta do Vale bylo navrženo Severianem Ballesterem, jedná se o 18-ti jamkové šampionátní rozložení s šesti pary 5, šesti pary 4 a šesti pary 3. Hřiště je bezvadně začleněné do terénu a nabízí úchvatný výhled na řeku Guadiana River. Nalézá se v přirozeném údolí, nad kterým ční klubovna. V Quinta do Vale si hráči uvědomí Sevovu kreativitu i jeho slib: potěšit všechny bez ohledu na hendicap. Hřiště je obohaceno o několik točených jamek, široké ferveje a překážky, to vše zasazené do dech beroucího prostředí...hřiště Quinta do Vale budiž pro Vás výzvou.

Islantilla Golf Resort

27 jamkové golfové hřiště otevřené v roce 1992 se stalo jedním z nejznámějších golfových hřišť Andalusie. Od svého otevření, Islantilla Golf hostil řadu prestižních turnajů a bylo zařazeno jako jedno z 100 nejlepších hřišť v kontinentální Evropě dle prestižního časopisu Golf Digest v roce 2000. Jeho opatrný design, mírné svahy, voda, krajina, výhled na moře, povětrnostní podmínky a kvalitní greeny a ferveje vytvářejí kvalitní golfové hřiště na nejvyšší úrovni.

Bellavista Huelva Golf Club

Club byl otevřen v roce 1916 a je otevřený všem golfistům. Nachází se v krásném přírodním prostředí lemovaným borovicemi, vyznačuje se rychlými greeny, prostornými fervejemi a krátkými přechody. Hřiště je velmi technické a je výzvou pro golfisty všech úrovní, využijete téměř všechny hole v bagu. Záviděníhodné klima, více než 3000 hodin slunečního svitu za rok a jeho strategická poloha z něj dělá ideální místo na golf po celý rok.

Počasí

Albufeira

21°C Jasno

Algarve

21°C Jasno

×