800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DUNAMAR

Dunamar apartmánový hotel se nachází u pobřeží Algarve, s výhledem na záliv Monte Gordo, kde moře již cítí středozemní teplo a kde dny jsou plné slunce a světla. Blízkost do Španělska a letiště Faro jen zvýšuje atraktivitu tohoto střediska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dunamar apartmánový hotel se nachází u pobřeží Algarve, s výhledem na záliv Monte Gordo, kde moře již cítí středozemní teplo a kde dny jsou plné slunce a světla. Blízkost do Španělska a letiště Faro jen zvýšuje atraktivitu tohoto střediska.

Ubytování

Téměř všechny byty mají jednu nebo dvě ložnice a obývací pokoj, kuchyňský kout a apartmány mají široká okna s výhledem na moře, stejně jako všechny služby nezbytné pro náročné klienty (klimatizace, telefon, televize, internet, atd.).

Hotel

Dunamar apartmánový hotel byl pojmenován po pláži před ním a se kterou sdílí jeho architekturu. Objekt je rozdělen na 203 bytů, vybavených s dobrým vkusem a společných prostor pro volný čas a všechny druhy aktivit. Hotel má všechny náležitosti požadované pro certifikát kvality.

Zábava

Golf, wellness, plavecké bazény, pláž, výlety po okolí i do Španělska.

Hřiště

Quinta do Vale
Quinta do Vale bylo navrženo Severianem Ballesterem, jedná se o 18-ti jamkové šampionátní rozložení s šesti pary 5, šesti pary 4 a šesti pary 3. Hřiště je bezvadně začleněné do terénu a nabízí úchvatný výhled na řeku Guadiana River. Nalézá se v přirozeném údolí, nad kterým ční klubovna. V Quinta do Vale si hráči uvědomí Sevovu kreativitu i jeho slib: potěšit všechny bez ohledu na hendicap. Hřiště je obohaceno o několik točených jamek, široké ferveje a překážky, to vše zasazené do dech beroucího prostředí...hřiště Quinta do Vale budiž pro Vás výzvou.

Quinta da Ria Golf Course
Toto úchvatné 18-ti jamkové hřiště se nalézá v přírodním parku Ria Formosa a rozkládá se na téměr rovném povrchu o rozloze 660 000m2 až k samotnému Ria Formosa, nad kterým se s nádherným výhledem na moře sklání. Je to hřiště s parem 72, což zahrnuje dvě devítiky o dvou parech 5, pěti parech 4 a dvou parech 3. Jeho celková délka je 6 016m. Na hřišti bylo strategicky postaveno pět jezírek, konkrétně kolem greenů 5, 10 a 14. Jamka č. 16 s parem 5 se hraje mezi dvě největšími jezírky. Green paru 3 u jamky 17 je také ohraničený jedním jezírkem, na kterém můžeme nalézt ostrov s rozmanitou ptačí kolonií. Kromě krásy, kterou tomuto hřišti propůjčují, využívají se tato jezírka také jako reservoáry zavlažovací vody, doplňované z místního potoka. Většina nočního zavlažování se odvádí pomocí potrubí vedeného pomocí důmyslné modulace povrchu. Mírně zvlněné greeny jsou dobře chráněny pomocí bunkrů. Greeny, odpaliště a ferveje pokrývá Bent Crenshaw, zatímco na rough trávníky jsou použity Poa Pretensis a Fescuas. Na hřišti není žádná zástavba. Nasázelo se zde více než 300 keřů jako olivovníky a karoby tak, aby zachovaly staré hranice hřiště a typické rysy místní krajiny. Vypadá to také, jako kdyby bylo hřiště stejně staré jako jeho stoleté stromy. Ze všech míst na hřišti je vidět na moře i na hory. Okolní pomerančovníky a vinice přispívají k ještě větší kráse krajiny.

Počasí

Albufeira

21°C Polojasno

Algarve

21°C Polojasno

×