800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MONTE GORDO

  • 18-ti jamkové golfové hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Monte Gordo Hotel - Apartments & Spa se nachází, jak již název napovídá, ve městě Monte Gordo, bývalé rybářské vesnice připojené k Vila Real de Santo António rozsáhlým borovým lesem, na nejvýchodnějším konci jižního Portugalska. Od roku 1960 město slouží jako cíl portugalských i zahraničních turistů, pro něž dlouhá pláž a nejteplejší vody v zemi jsou jednou z hlavních atrakcí.

Ubytování

V pokojích Monte Gordo Hotel - Apartments & Spa, najdete ideální úroveň pohodlí pro pobyt v Sotavento, východní Algarve. Po dni stráveném na golfovém hřišti, na pláži, procházka lesem Vila Real de Santo António přímo vedle hotelu, nebo přes město Monte Gordo, kde můžete získat zasloužený odpočinek na konci dne. Plně vybavená koupelna, LCD TV s více než 20 kanály, klimatizace, telefon, širokopásmové připojení k internetu, fén, trezor, toaletní potřeby, mini-bar.

Hotel

Monte Gordo Hotel - Apartments & Spa otevřen v červnu 2011, se nachází v blízkosti lesa v Vila Real de Santo António, pouhých 300 metrů od pláže, kombinuje jak klid krajiny a blízkost k moři. Naleznete zde klid a jednoduchost současného architektonického stylu, které jdou ruku v ruce s vynikajícími službami.

Zábava

Golf, lázně, plavecký bazén, pláž, výlety po okolí i do Španělska.

Hřiště

Quinta do Vale

Quinta do Vale bylo navrženo Severianem Ballesterem, jedná se o 18-ti jamkové šampionátní rozložení s šesti pary 5, šesti pary 4 a šesti pary 3. Hřiště je bezvadně začleněné do terénu a nabízí úchvatný výhled na řeku Guadiana River. Nalézá se v přirozeném údolí, nad kterým ční klubovna. V Quinta do Vale si hráči uvědomí Sevovu kreativitu i jeho slib: potěšit všechny bez ohledu na hendicap. Hřiště je obohaceno o několik točených jamek, široké ferveje a překážky, to vše zasazené do dech beroucího prostředí...hřiště Quinta do Vale budiž pro Vás výzvou.

Počasí

Albufeira

19°C Jasno

Algarve

19°C Jasno

×