800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MORGADO

  • Hotel je součástí luxusního golfového resortu
  • Wi-Fi zdarma

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

CS Morgado Golfe Hotel se nachází mezi pláží Portimao a horami Monchique. Hotel se nachází pouhých 10 minut jízdy od dálnice A2 a A22 dálnice a 30 minut od mezinárodního letiště Faro.

Hotel

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí 4 venkovní bazény, restaurace a zahrnuje snídani formou bufetu. Wi-Fi zdarma je k dispozici ve všech oblastech. Hotel je součástí luxusního golfového resortu, Morgado do Reguengo. Hotel je obklopen 2 golfovými hřišti, Morgado Golf a Golf Álamos. Nabízí 103 pokojů s výhledem na Golf Club.

Pokoje

Superior pokoje mají velikost 40 m2. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou a balkonem s úchvatným výhledem do okolí.

Zábava

Golf, bazén, lázně.

Hřiště

Salgados
18-ti jamkové hřiště Salgados golf se nachází na rovném pozemku v oblasti Algarve. Na hřišti je poměrně nízká vegetace, doplněná nespočtem vodních překážek. Celková délka hřiště Salgados je 6000 metrů. Salgados golf stojí hned za písečnou pláží Praia de Gale.

Morgado
CS Morgado Golf je mistrovské golfové hřiště a nachází se mezi horami a mořem. Délka hřiště je 6399 metrů a par 73. Klubovna nabízí nádherný panoramatický výhled na hřiště a okolní přírodu. Hlavní charakteristikou hřiště jsou velké greeny, které kladou vysoké nároky na dobré patování. Nesmíme také zapomenout zdůraznit hluboké bunkry, které jsou spíše typické pro skotská hřiště. Vítr, jak je to obvyklé v Algarve, může hrát také velkou roli při dobývání jamek.

Álamos
Hřiště je charakteristické dvěma velkými jezery a krásným výhledem na hory Monchique. Zeleň je menší, ale pravidelná. Nepravidelné fairwaye jsou mnohem přísnější než na hřišti Morgado, které leží v těsné blízkosti.

Příplatky

Plná penze (bez nápojů) 660,-/den.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km

Počasí

Albufeira

23°C Jasno

Algarve

23°C Jasno

×