800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIA PLAZA RESORT

Ria Plaza Resort se nachází v Algarve 10 minut od letiště Faro mezi Vale do Lobo a Quinta do Lago.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ria Plaza Resort se nachází v Algarve 10 minut od letiště Faro mezi Vale do Lobo a Quinta do Lago.

Ubytování

Ria Plaza Resort má celkem 77 pokojů ve dvou podlažích, včetně 2 junior suites. 39 pokojů v přízemí s terasou a 38 pokojů v prvním patře. Pokoje mají moderní dekor v jemných dřevěných odstínech. Všechny pokoje jsou vybaveny: Klimatizací - Balkonem - Koupelnou - Minibarem - Fénem na vlasy - Telefon - Satelitní televizí - Anti požárními dveřmi

Vybavení

Ria Plaza Resort nabízí vynikající ubytování, restaurace specializující se na tradiční kuchyně, relaxační bar, bazén, zdravotní středisko, tenisové kurty a bezplatnou kyvadlovou dopravu na a z pláže, nákupy a místní golfové hřiště.

Zábava

Několik golfových hřišť v blízkém okolí, tenis, plavecký bazén, dětský bazén, sauna, jacuzzi, turecké lázně, masáže, posilovna.

Hřiště

The North Course

Quinta do Lago North course byl vytvořen dvěma architekty. William Mitchell a Joseph Lee vytvořili hřiště s jedinečným charkterem. Terén je typický pro danou oblast - písčitá půda je osázena borovicemi, vřesem, jalovcem a divokými květinami. Greeny jsou oseté Penn Bent Grass, která je zárukou vysoké kvality greenů po celý rok. Fairwaye a odpaliště jsou osety Bermudou, která hřiště udržuje celý rok v dobré kondici.

Quinta North je příjemnou výzvou pro golfisty všech úrovní. Přirozený borovicový les, zvlněné fairaye, dobře umístěné bunkry a vodní překážky zajistí jedinečný golfový zážitek.

The South Course

Quinta do Lago je exkluzivní golfový a residenční areál s 2.000 akrů malebné krajiny osázené borovými lesy, které hraničí s Atlantským oceánem a Ria Formosou - přírodním parkem v Algarve. South Course navržený Williamem Mitchellem byl otevřen v roce 1974. Hřiště South Course hostilo osmkrát Portuguese Open Championship, 1976, 1984, 1985, 1986, 1988, 1989, 1990 a 2001, a mnoho dalších důležitých profesionálních i amatérských mistrovství. Quinta South je par 72 dlouhý 6.500 m zasazený do krásné přírodní scenérie obklopen borovicemi, jezery, divokou vegetací a ohromující Ria Formosa v pozadí ...

Laranjal

Laranjal je umístěn do oblasti, kde rostl původně pomerančový háj. Dnes si na tomto místě užijete překrásný a nezapomenutelný golfový zážitek. Larajal je útočiště pro ty, kteří hledají nejlepší golf s možností tvorby vlastní strategie na každé jamce. Jeho úzké fairwaye a zajímavě umístěné greeny vyžadují soustředění a přesnost hry.

Jde o par 72, 6.480 m dlouhý, umístěný borovice, korkové duby a pomerančovníky s přírodním vodním tokem a 5 krásnými jezery.

Počasí

Albufeira

20°C Jasno

Algarve

20°C Jasno

×