800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPALM VILLAGE SUITES

  • Cca 900 m od pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Palm Village Suites se nachází ve městě Albufeira. Leží 900 metrů od pláže Salgados a nedaleko golfových hřišť Morgado, Álamos a Salgados.

Hotel

Tento hotel má 3 restaurace a 10 venkovních bazénů. K dispozici je také bar u bazénu a snack bar / společenská místnost, takže si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoj u bazénu nebo v interiéru. Vícejazyčný personál na 24hodinové recepci vám může poskytnout turistické informace. Je zde k dispozici připojení k internetu.

Pokoje

Klimatizované pokoje a apartmány jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou, klimatizací a balkonem. Součástí apartmánů je obývací část a jídelní stůl. Je k dispozici také minibar.

Zábava

Golf, bazén, Faro, výlety po okolí.

Hřiště

Salgados
18-ti jamkové hřiště Salgados golf se nachází na rovném pozemku v oblasti Algarve. Na hřišti je poměrně nízká vegetace, doplněná nespočtem vodních překážek. Celková délka hřiště Salgados je 6000 metrů. Salgados golf stojí hned za písečnou pláží Praia de Gale.

Morgado
CS Morgado Golf je mistrovské golfové hřiště a nachází se mezi horami a mořem. Délka hřiště je 6399 metrů a par 73. Klubovna nabízí nádherný panoramatický výhled na hřiště a okolní přírodu. Hlavní charakteristikou hřiště jsou velké greeny, které kladou vysoké nároky na dobré patování. Nesmíme také zapomenout zdůraznit hluboké bunkry, které jsou spíše typické pro skotská hřiště. Vítr, jak je to obvyklé v Algarve, může hrát také velkou roli při dobývání jamek.

Álamos
Hřiště je charakteristické dvěma velkými jezery a krásným výhledem na hory Monchique. Zeleň je menší, ale pravidelná. Nepravidelné fairwaye jsou mnohem přísnější než na hřišti Morgado, které leží v těsné blízkosti.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: 5 km

Počasí

Albufeira

22°C Jasno

Algarve

22°C Jasno

×