800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA GALÉ TAVIRA

Vila Galé Tavira Hotel se nachází na břehu Ria Formosa, v centru města Tavira. Při pobytu v hotelu Tavira, který nabízí 4-hvězdičkový servis, budete přímo v centru města, jen pár metrů od řeky Gilao a Ria Formosa, v pěší vzdálenosti od nákupní čtvrti a kaváren na Tavira.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Galé Tavira Hotel se nachází na břehu Ria Formosa, v centru města Tavira. Při pobytu v hotelu Tavira, který nabízí 4-hvězdičkový servis, budete přímo v centru města, jen pár metrů od řeky Gilão a Ria Formosa, v pěší vzdálenosti od nákupní čtvrti a kaváren na Tavira.

Ubytování

Celkový počet pokojů - 268, 6 Junior suites. Klimatizace, telefon s přímou volbou, telefon na WC, satelitní TV, radio, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, elektronický bezpečnostní zámek, 24h pokojová služba.

Vybavení

Hotel byl slavnostně otevřen v roce 2002, hotel nabízí 268 pokojů a řadu zábavních služeb, vynikající kuchyni. Díky univerzální, plně vybavené konferenční místnosti je hotel v Tavira ideální pro pořádání firemních schůzek a akcí.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Golf, pláž, disco, pozorování vodních ptáků, turistika, jeep safari, canoig, plavba na lodi.

Hřiště

Quinta da Ria Golf Course

Toto úchvatné 18-ti jamkové hřiště se nalézá v přírodním parku Ria Formosa a rozkládá se na téměr rovném povrchu o rozloze 660 000m2 až k samotnému Ria Formosa, nad kterým se s nádherným výhledem na moře sklání. Je to hřiště s parem 72, což zahrnuje dvě devítiky o dvou parech 5, pěti parech 4 a dvou parech 3. Jeho celková délka je 6 016m. Na hřišti bylo strategicky postaveno pět jezírek, konkrétně kolem greenů 5, 10 a 14. Jamka č. 16 s parem 5 se hraje mezi dvě největšími jezírky. Green paru 3 u jamky 17 je také ohraničený jedním jezírkem, na kterém můžeme nalézt ostrov s rozmanitou ptačí kolonií. Kromě krásy, kterou tomuto hřišti propůjčují, využívají se tato jezírka také jako reservoáry zavlažovací vody, doplňované z místního potoka. Většina nočního zavlažování se odvádí pomocí potrubí vedeného pomocí důmyslné modulace povrchu. Mírně zvlněné greeny jsou dobře chráněny pomocí bunkrů. Greeny, odpaliště a ferveje pokrývá Bent Crenshaw, zatímco na rough trávníky jsou použity Poa Pretensis a Fescuas. Na hřišti není žádná zástavba. Nasázelo se zde více než 300 keřů jako olivovníky a karoby tak, aby zachovaly staré hranice hřiště a typické rysy místní krajiny. Vypadá to také, jako kdyby bylo hřiště stejně staré jako jeho stoleté stromy. Ze všech míst na hřišti je vidět na moře i na hory. Okolní pomerančovníky a vinice přispívají k ještě větší kráse krajiny.

Quinta de Cima Golf Course

Rozprostírá se podél hřiště Ria směrem do vnitrozemí a vždy bylo vnímáno jako obtížnější. Hostilo již několik evropských turnajů PGA a u hráčů všech úrovní je stále oblíbené.

Quinta de Cima pořádala na svém hřišti:

PGA Europro Tour 2003 and 2004;
Portugal Algarve Seniors Open 2005;
European Seniors Tour Qualifying School 2006, 2007 and 2008;
Portugal Algarve Ladies Open 2008;
BMW Golf Cup International 2008 - National Final

Příplatky

Polopenze - 480,- Kč/den.

Počasí

Albufeira

21°C Jasno

Algarve

21°C Jasno

×