800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL RIA PARK GARDEN

Hotel je situován v údolí Vale do Garrao mezi Quintou do Lago a Vale do Lobo, obklopen borovými háji přírodní rezervace Ria Formosa. Vzdálenost z letiště ve Faru 20 km, hlavní město Lisabon 2 hodiny jízdy autem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován v údolí Vale do Garrao mezi Quintou do Lago a Vale do Lobo, obklopen borovými háji přírodní rezervace Ria Formosa. Vzdálenost z letiště ve Faru 20 km, hlavní město Lisabon 2 hodiny jízdy autem.

Ubytování

Luxusně zařízené pokoje mají klimatizaci (individuální), koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, připojení na internet, minibar, TV/sat., trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Rodinné suity mají oddělenou ložnici. Maximální obsazenost: DRGV/DRSV 2 dospělí + 1 dítě, SUF 2 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě, 4 dospělí.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace s terasou s krásným výhledem do zahrady, obchod se suvenýry, jacuzzi, turecké lázně, konferenční sál. Pozemek hotelu má rozlohu 20 000 m2. Zahrady hotelu jsou subtropickým rájem s palmami, květinami a vodopády. V těchto zahradách naleznete venkovní bazén, bar u bazénu a terasu s lehátky a slunečníky zdarma. Klienti mohou využívat také služeb spa centra v sousedním hotelu Ria Park Hotel & Spa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu nebo menu.

Sport a zábava

2 tenisové kurty, fotbalové tréninkové hřiště. V blízkosti několik golfových hřišť, hotel nabízí speciální balíčky a slevy na některá z nich. Vodní sporty na pláži. Krásné turistické a cyklistické výlety v nejbližším okolí, možnost romantických projížděk na koních (vše za poplatek). Pro děti: Dětský bazén, dětský klub, animační programy pro děti.

Pláž

Písečná pláž Garrao cca 800 m od hotelu, další známá pláž Ancao je vzdálena 1 000 m. Hotel zajišťuje dopravu na pláž Garrao zdarma, část pláže rezervovaná pouze pro hotelové hosty, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Náš názor

Hotel vysoké kvality u přírodního parku a nedaleko pláže je skvělou volbou pro náročné. Doporučujeme také pro rodinnou dovolenou a pro milovníky golfu a přírody.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Albufeira

25°C Jasno

Algarve

25°C Jasno

×