800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOM PEDRO GOLF RESORT

Nachází se ve Vilamouře pouze pár minut od jednoho z nejlepších evropských golfových hřišť. Dom Pedro Golf Resort se nachází 100 metrů od pláže, 50 metrů od kasina a 200 metrů od mezinárodní Mariny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se ve Vilamouře pouze pár minut od jednoho z nejlepších evropských golfových hřišť. Dom Pedro Golf Resort se nachází 100 metrů od pláže, 50 metrů od kasina a 200 metrů od mezinárodní Mariny.

Ubytování

Všech 266 pokojů jsou pohodlné, vybavené LCD TV, klimatizací a Dom Pedro Collection vybavení, samozřejmostí je 24h hodinová pokojová služba.

Vybavení

Dom Pedro Golf Resort má 266 pokojů, bazény, dětský klub, tenisové a volejbalové kurty, zábava pro děti program na léto, lázně a několik restaurací a barů. K dispozici je 1750m2 společenských a konferenčních místností s kapacitou 450 osob, rozdělených do 20 místností.

Zábava

Golf, pláž, přístav, lázně, vodní sporty, tenis, jezdecké centrum.

Hřiště

The Oceânico - Laguna Golf Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 121
Architekt Joseph Lee
Hřiště je položené na nížinném pobřežním terénu. Mnoho vodních překážek a málo stromů z něj činí hřiště, které se od těch ostatních v tomto letovisku velmi liší. Mnoho jeho jamek zprostředkovává golfovou atmosféru. Toto hřiště navrhl americký golfový architekt Joseph Lee a otevřeno bylo v roce 1990. Mnoho dřívějších návštěvníků v něm pozná část dřívějšího hřiště Vilamoura III s 27 jamkami. Už roky se hřiště neustále upravuje. Hřiště měří 6 121 metrů z bílých odpališť, jeho par je 72 a zahrnuje několik jezírek, která ovlivňují hru celkem na jedenácti jamkách. Kromě toho, že slouží jako překážky a zásobárny vody, je jejich užitečným cílem také přilákat různé druhy usedlého i stěhovavého vodního ptactva, obojživelníky, vydry, mořské želvy a další. Hlavní developeři Villamoury, společnost Lusotur, založili nedaleko hřiště rovněž přírodní park. Kromě jezírek a působivého počtu 79-ti bunkrů je další překážkou vítr, který přes tuto poněkud otevřenou oblast často fouká. Laguna sdílí velký, přívětivý klub se sousedícím Millennium Course.

The Oceânico - Pinhal Golf Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 353
Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Robertem Trentem Sr v roce 1985.
Jde o druhé hřiště postavené ve Villamouře a otevřené v roce 1976. Původním designérem byl Frank Pennink, architekt nedalekého Vilamoura Old Course. Během let došlo k několika úpravám, z čehož tou nejdůležitější byla renovace vedená Robertem Trentem Jonesem Sr v roce 1985. Je pro něj typický zvlněný parklandový terén posetá pajehličníky a atlantskými borovicemi, které lemují mnoho místních fervejí několik jich stojí přímo na fervejích nebo poblíž greenů. Jezírka a potok vstupují do hry na pěti jamkách, ale pro nadprůměrné hráče nejsou skutečnými hrozbami. Aby se udržel krok s technickým pokrokem u holí a míčků, bylo nedávno několik jamek prodlouženo s 72-parové hřiště nyní měří 6 353 metrů od bílých odpališť. U klubovny došlo na přelomu tisíciletí ke kompletní renovaci a modernizaci. Z velké verandy si nyní můžete užívat panoramatický pohled na vynikající driving range a tréninková zařízení.

The Oceânico - The Millennium Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 176
Architekt Martin Hawtree
Toto konvenční 72-parové hřiště bylo otevřeno v roce 2000, i když posledních devět úplně předělaných jamek - původně součást 27-jamkového Laguna Course - bylo dokončeno v jejich originálním rozložení o deset let dříve. Renovace a úplně nová vnější polovina byly naplánovány slavnými golfovými architekty, Hawtreem.

The Oceânico - Old Course

18 jamek
PAR 73
Délka 6 254
Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Martinem Hawtree v roce 1996
Hřiště s parklandovým rozložením od Franka Penninka se nachází v srdci Vilamoury pouhých 20 minut cesty z letiště Faro. Jedním z nejstarších v regionu a známé po celém golfovém světě. Často se mu říká Velká Dáma hřišť v Algarve. Stáčí se okolo působivý borovic - které tvoří hlavní překážky - před mírně zvlněný přírodní terén. I když bylo hřiště otevřeno v roce 1969, o 27 let později došlo k jeho úplné renovaci a modernizaci, ačkoliv skvělé hlavní rozložení zůstalo téměř beze změn. Spolu se zkvalitněním Vilamoura Old Course došlo i k postavení nové klubovny a sousedícího greenu pro patování. Jako u ostatních vilamourských hřišť se i zde striktně dodržuje ochrana životního prostředí pomocí detailních řídících systémů spolu se směrnicemi ustanovenými standardizací ISO 14001, a za pomoci programů Green Globe a Committed to Green.

The Oceânico - Victoria Golf Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 609
Architekt Arnold Palmer
Hřistě bylo navrženo Arnoldem Palmerem, jendou z největších legend tohoto sportu, a jeho dřívější vlastníci do něj investovali 18 milionů Euro. Stalo se nejambicióznějším portugalským projektem, jehož cílem bylo stát se jedním z nejlepších golfových komplexů v celé Evropě.

Victoria Clube de Golfe se stane pátým a nejexkluzivnějším klubem v tomto letovisku. To bude ideální stav pro to, aby se tento klub stal také hlavním dějištěm důležitých mezinárodních turnajů pořádaných v Algarve a potažmo celém Portugalsku. Palmer, jehož designérská společnost již vytvořila 500 hřišť po celém světě, toto hřiště navrhl, a Southern Golf, největší budovatel golfových hřišť v Evropě, získal kontrakt k jeho realizaci. Oceânico Victoria je 18-ti jamkovým hřištěm s parem 72 měří 6 609 metrů z bílých odpališť. Několik umělých jezírek zajišťuje pro hráče potřebné překážky, a zároveň slouží jako reservoár vody pro zavlažování.

Počasí

Albufeira

24°C Skoro jasno

Algarve

24°C Skoro jasno

×