Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Portugalsko | Algarve | Vilamoura

Palm Village

   Hodnocení

   4767 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel nabízí restauraci a bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Pokoje mají připojení k internetu a televizi. K vybavení koupelen patří sprchový kout. Také je tu kosmetické zrcátko. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. V objektu jsou některé služby a aktivity zpoplatněny, například jízda na kole/horském kole, tenis, golf, jízda na koni, sauna a parní lázeň. Je tady také miniklub.

   Stravování

   V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248