800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTIVOLI MARINA VILAMOURA

Tento přepychový hotel se nachází ve městě Vilamoura. Hotel je umístěn na pláži a v jeho blízkosti se nachází přístav ve Vilamouře, pláž Marina a pláž Falesia.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento přepychový hotel se nachází ve městě Vilamoura. Hotel je umístěn na pláži a v jeho blízkosti se nachází přístav ve Vilamouře, pláž Marina a pláž Falesia.

Ubytování

V hotelu Tivoli Marina Vilamoura je k dispozici 383 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny balkony. Na pokojích je televize. Nabídka pro obchodní hosty: hlasová pošta a trezor na pokoji. Na pokojích je k dispozici kávovar/čajovar, oddělené sedací kouty, ovládání klimatizace a minibar. V koupelně je ruční sprcha, župan, bidet a toaletní stolek se zrcadlem. Zajištěn úklid na pokoji, každodenní stlaní postelí a na vyžádání rovněž buzení telefonem. K dispozici jsou dětské postýlky a přistýlky.

Vybavení

Hotel Tivoli Marina Vilamoura nabízí lázeňské služby v plném rozsahu, projížďky na loďkách, centrum zdraví, venkovní bazén a krytý bazén. Obchodní hosté mají v tomto 5 hvězdičkovém hotelu k dispozici: zasedací místnosti pro menší skupiny, pomocné administrativní služby a služby pro obchodníky. V hotelu se nacházejí 2 restaurace a také bar nebo společenská místnost, kavárna a bar v blízkosti bazénu. Vybavení pro konference: taneční sál, výstavní prostory, konferenční místnosti a možnost pořádání banketů. Služby na vyžádání: možnost uzavření sňatku, cateringové služby a pomoc s cestovními záležitostmi. V hotelu je dále k dispozici například: bazén pro děti, tenisová hřiště a finská sauna.

Zábava

Hotel nabízí projížďky na loďkách a centrum zdraví. V areálu hotelu jsou krytý bazén, venkovní bazén a bazén pro děti. K rekreaci slouží také sauna, finská sauna a tenisová hřiště. Přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
Aerobic - Golf - Minigolf - Jízda na koni - Jízda na motorových člunech - Parasailing - Plachtění - Potápění - Půjčovna kol - Půjčovna skútrů/mopedů - Rybaření Sledování ptáků Stezky pro pěší turistiku/cyklistické stezky Surfování Vodní lyžování Volejbal Windsurfing

Hřiště

The Oceânico - Pinhal Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 353 Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Robertem Trentem Sr v roce 1985. Jde o druhé hřiště postavené ve Villamouře a otevřené v roce 1976. Původním designérem byl Frank Pennink, architekt nedalekého Vilamoura Old Course. Během let došlo k několika úpravám, z čehož tou nejdůležitější byla renovace vedená Robertem Trentem Jonesem Sr v roce 1985. Je pro něj typický zvlněný parklandový terén posetá pajehličníky a atlantskými borovicemi, které lemují mnoho místních fervejí několik jich stojí přímo na fervejích nebo poblíž greenů. Jezírka a potok vstupují do hry na pěti jamkách, ale pro nadprůměrné hráče nejsou skutečnými hrozbami. Aby se udržel krok s technickým pokrokem u holí a míčků, bylo nedávno několik jamek prodlouženo s 72-parové hřiště nyní měří 6 353 metrů od bílých odpališť. U klubovny došlo na přelomu tisíciletí ke kompletní renovaci a modernizaci. Z velké verandy si nyní můžete užívat panoramatický pohled na vynikající driving range a tréninková zařízení.

The Oceânico - The Millennium Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 176 Architekt Martin Hawtree Toto konvenční 72-parové hřiště bylo otevřeno v roce 2000, i když posledních devět úplně předělaných jamek - původně součást 27-jamkového Laguna Course - bylo dokončeno v jejich originálním rozložení o deset let dříve. Renovace a úplně nová vnější polovina byly naplánovány slavnými golfovými architekty, Hawtreem.

The Oceânico - Old Course

18 jamek PAR 73 Délka 6 254 Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Martinem Hawtree v roce 1996 Hřiště s parklandovým rozložením od Franka Penninka se nachází v srdci Vilamoury pouhých 20 minut cesty z letiště Faro. Jedním z nejstarších v regionu a známé po celém golfovém světě. Často se mu říká Velká Dáma hřišť v Algarve. Stáčí se okolo působivý borovic - které tvoří hlavní překážky - před mírně zvlněný přírodní terén. I když bylo hřiště otevřeno v roce 1969, o 27 let později došlo k jeho úplné renovaci a modernizaci, ačkoliv skvělé hlavní rozložení zůstalo téměř beze změn. Spolu se zkvalitněním Vilamoura Old Course došlo i k postavení nové klubovny a sousedícího greenu pro patování. Jako u ostatních vilamourských hřišť se i zde striktně dodržuje ochrana životního prostředí pomocí detailních řídících systémů spolu se směrnicemi ustanovenými standardizací ISO 14001, a za pomoci programů Green Globe a Committed to Green.

The Oceânico - Laguna Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 121 Architekt Joseph Lee Hřiště je položené na nížinném pobřežním terénu. Mnoho vodních překážek a málo stromů z něj činí hřiště, které se od těch ostatních v tomto letovisku velmi liší. Mnoho jeho jamek zprostředkovává golfovou atmosféru. Toto hřiště navrhl americký golfový architekt Joseph Lee a otevřeno bylo v roce 1990. Mnoho dřívějších návštěvníků v něm pozná část dřívějšího hřiště Vilamoura III s 27 jamkami. Už roky se hřiště neustále upravuje. Hřiště měří 6 121 metrů z bílých odpališť, jeho par je 72 a zahrnuje několik jezírek, která ovlivňují hru celkem na jedenácti jamkách. Kromě toho, že slouží jako překážky a zásobárny vody, je jejich užitečným cílem také přilákat různé druhy usedlého i stěhovavého vodního ptactva, obojživelníky, vydry, mořské želvy a další. Hlavní developeři Villamoury, společnost Lusotur, založili nedaleko hřiště rovněž přírodní park. Kromě jezírek a působivého počtu 79-ti bunkrů je další překážkou vítr, který přes tuto poněkud otevřenou oblast často fouká. Laguna sdílí velký, přívětivý klub se sousedícím Millennium Course.

Počasí

Albufeira

22°C Bouřky

Algarve

22°C Bouřky