800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TIVOLI VICTORIA

Hotel naleznete ve městě Vilamoura v blízkosti pláže Falesia a přístavu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel naleznete ve městě Vilamoura v blízkosti pláže Falesia a přístavu.

Ubytování

Z balkonů je výhled na jezero nebo na bazén. Na pokojích je LCD televize s touto nabídkou: kabelové kanály a filmy za poplatek. K dispozici je bezdrátové i pevné vysokorychlostní připojení k internetu (za poplatek), telefon s přímým voláním, dokovací stanice pro iPod a hlasová pošta. Součástí postelí jsou pohodlné matrace. Hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky polštářů. Na pokojích je k dispozici kávovar/čajovar. K vybavení koupelny patří oddělená vana a sprcha, televize v koupelně, župan a toaletní stolek se zrcadlem. Některé pokoje mají částečně otevřenou koupelnu. V hotelu je dále k dispozici například: klimatizace, minibar a vestavěný trezor (s možností úschovy notebooku). Na vyžádání je na pokojích navíc k dispozici: povlečení pro alergiky a buzení telefonem. Provádí se úklid pokojů a každodenní stlaní postelí. K dispozici jsou dětské postýlky.

Vybavení

V hotelu Tivoli Victoria & The Residences at Victoria naleznete lázeňské služby v plném rozsahu, v blízkosti je golfové hřiště, 2 kryté bazény a 3 venkovní bazény. Ve veřejných prostorách je za poplatek k dispozici vysokorychlostní pevné i bezdrátové připojení k internetu. Obchodní hosté mají v tomto 5 hvězdičkovém hotelu k dispozici: obchodní centrum s nepřetržitým provozem, malé zasedací místnosti včetně technické podpory. K dispozici jsou 2 restaurace a také bar nebo společenská místnost a bar v blízkosti bazénu. Parkování je pro hosty zdarma. Vybavení pro konference: taneční sál, výstavní prostory, konferenční místnosti a možnost pořádání banketů. Služby na vyžádání: pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek, cateringové služby, služby pro obchodníky.

Zábava

Tento hotel nabízí zejména následující možnosti rekreace: golfové hřiště a centrum zdraví. V areálu hotelu jsou 3 venkovní bazény a také krytý bazén. K rekreaci slouží bazén pro děti a také vířivá vana, sauna, bazén a tenisová hřiště. Přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
Běžecká dráha/stezka - Hřiště - Jízda na koni - Jízda na motorových člunech - Parasailing - Plachtění - Plavání - Plavba na lodi - Půjčovna kol - Rybaření Stezky pro pěší turistiku/cyklistické stezky Vodní lyžování Vyhlídkový let helikoptérou/letadlem Windsurfing

Hřiště

The Oceânico - Pinhal Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 353 Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Robertem Trentem Sr v roce 1985. Jde o druhé hřiště postavené ve Villamouře a otevřené v roce 1976. Původním designérem byl Frank Pennink, architekt nedalekého Vilamoura Old Course. Během let došlo k několika úpravám, z čehož tou nejdůležitější byla renovace vedená Robertem Trentem Jonesem Sr v roce 1985. Je pro něj typický zvlněný parklandový terén posetá pajehličníky a atlantskými borovicemi, které lemují mnoho místních fervejí několik jich stojí přímo na fervejích nebo poblíž greenů. Jezírka a potok vstupují do hry na pěti jamkách, ale pro nadprůměrné hráče nejsou skutečnými hrozbami. Aby se udržel krok s technickým pokrokem u holí a míčků, bylo nedávno několik jamek prodlouženo s 72-parové hřiště nyní měří 6 353 metrů od bílých odpališť. U klubovny došlo na přelomu tisíciletí ke kompletní renovaci a modernizaci. Z velké verandy si nyní můžete užívat panoramatický pohled na vynikající driving range a tréninková zařízení.

The Oceânico - The Millennium Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 176 Architekt Martin Hawtree Toto konvenční 72-parové hřiště bylo otevřeno v roce 2000, i když posledních devět úplně předělaných jamek - původně součást 27-jamkového Laguna Course - bylo dokončeno v jejich originálním rozložení o deset let dříve. Renovace a úplně nová vnější polovina byly naplánovány slavnými golfovými architekty, Hawtreem.

The Oceânico - Old Course

18 jamek PAR 73 Délka 6 254 Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Martinem Hawtree v roce 1996 Hřiště s parklandovým rozložením od Franka Penninka se nachází v srdci Vilamoury pouhých 20 minut cesty z letiště Faro. Jedním z nejstarších v regionu a známé po celém golfovém světě. Často se mu říká Velká Dáma hřišť v Algarve. Stáčí se okolo působivý borovic - které tvoří hlavní překážky - před mírně zvlněný přírodní terén. I když bylo hřiště otevřeno v roce 1969, o 27 let později došlo k jeho úplné renovaci a modernizaci, ačkoliv skvělé hlavní rozložení zůstalo téměř beze změn. Spolu se zkvalitněním Vilamoura Old Course došlo i k postavení nové klubovny a sousedícího greenu pro patování. Jako u ostatních vilamourských hřišť se i zde striktně dodržuje ochrana životního prostředí pomocí detailních řídících systémů spolu se směrnicemi ustanovenými standardizací ISO 14001, a za pomoci programů Green Globe a Committed to Green.

The Oceânico - Victoria Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 609 Architekt Arnold Palmer Hřistě bylo navrženo Arnoldem Palmerem, jendou z největších legend tohoto sportu, a jeho dřívější vlastníci do něj investovali 18 milionů Euro. Stalo se nejambicióznějším portugalským projektem, jehož cílem bylo stát se jedním z nejlepších golfových komplexů v celé Evropě.

Victoria Clube de Golfe se stane pátým a nejexkluzivnějším klubem v tomto letovisku. To bude ideální stav pro to, aby se tento klub stal také hlavním dějištěm důležitých mezinárodních turnajů pořádaných v Algarve a potažmo celém Portugalsku. Palmer, jehož designérská společnost již vytvořila 500 hřišť po celém světě, toto hřiště navrhl, a Southern Golf, největší budovatel golfových hřišť v Evropě, získal kontrakt k jeho realizaci. Oceânico Victoria je 18-ti jamkovým hřištěm s parem 72 měří 6 609 metrů z bílých odpališť. Několik umělých jezírek zajišťuje pro hráče potřebné překážky, a zároveň slouží jako reservoár vody pro zavlažování.

The Oceânico - Laguna Golf Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 121 Architekt Joseph Lee Hřiště je položené na nížinném pobřežním terénu. Mnoho vodních překážek a málo stromů z něj činí hřiště, které se od těch ostatních v tomto letovisku velmi liší. Mnoho jeho jamek zprostředkovává golfovou atmosféru. Toto hřiště navrhl americký golfový architekt Joseph Lee a otevřeno bylo v roce 1990. Mnoho dřívějších návštěvníků v něm pozná část dřívějšího hřiště Vilamoura III s 27 jamkami. Už roky se hřiště neustále upravuje. Hřiště měří 6 121 metrů z bílých odpališť, jeho par je 72 a zahrnuje několik jezírek, která ovlivňují hru celkem na jedenácti jamkách. Kromě toho, že slouží jako překážky a zásobárny vody, je jejich užitečným cílem také přilákat různé druhy usedlého i stěhovavého vodního ptactva, obojživelníky, vydry, mořské želvy a další. Hlavní developeři Villamoury, společnost Lusotur, založili nedaleko hřiště rovněž přírodní park. Kromě jezírek a působivého počtu 79-ti bunkrů je další překážkou vítr, který přes tuto poněkud otevřenou oblast často fouká. Laguna sdílí velký, přívětivý klub se sousedícím Millennium Course.

The Oceânico - The Faldo Course

18 jamek PAR 72 Délka 6 598 metrů Architekt Nick Faldo Otevřeno 1. září 2008 Toto 6 605 metrů dlouhé 72-parové šampionátní hřiště navržené sirem Nickem Faldem vyžaduje pro dobré skóre přesnou strategickou hru. "Krajina v Amendoeiře je dramatická a tento projekt má potenciál být skutečným tématem rozhovoru v Algarve. Vzhledem k velkému počtu hřišť v regionu je to nemalý úspěch," zdůraznil Nick Faldo během své návštěvy v roce 2007. Při oživování tradičního receptu kaktusy a divoké byliny přebírají roli sunningdaleského vřesu, sparťanské duby a staré olivovníky nahrazují bohaté anglické lesy a pouštní křovinaté bunkry s drceným vápencem nahrazují písčité plochy na hřišti, které holduje klasickým principům strategické hry. Nick říká: "Byl to velmi vzrušující projekt, který mi poskytl úžasnou příležitost využít svoji vášeň pro hru. Jsou tu úžasná panoramata, krásná zvlněná krajina a pokaždé když máte takový terén jako tady, je zábava s ním pracovat." "Skutečným uměním je to když stojíte na odpališti, golfová jamka Vám říká co dělat a pokud uděláte to, co Vám říká, budete odměněni. Pokud to neuděláte, budete potrestáni. Posledních devět jamek je celkem kopcovitých, což je fantastické, protože tak můžeme do hřiště začlenit pás skvělých panoramat." "Jsem rád, když jsou má hřiště náročná pro kohokoliv, kdo na nich hraje. Dá se na nich najít pár snadných jamek, ale i tak jsou výzvou, protože o nich musíte přemýšlet, a o to mi jde. Nejlepším komplimentem jakého se Vám může v tomto oboru dostat je, když hráč přijde z hřiště a řekne „wow, to byla náročné," a to je přesně to, co jsem měl v plánu s tímto hřištěm."

Počasí

Albufeira

19°C Skoro jasno

Algarve

19°C Skoro jasno

×